مایکروسافت: فروش Rare Replay و Gears of War بیشتر از حد انتظار بود

۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۸

دو عنوان Rare Replay و Gears of War Ultimate Edition در سال ۲۰۱۵ برای کنسول اکس باکس‌وان منتشر شدند. Aaron Greenberg مدیر بازاریابی شرکت مایکروسافت ار فروش این دو عنوان می‌گوید. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Aaron Greenberg در مصاحبه‌ای با Kinda Funny Games به این نکته اشاره کرد که دو بازی Gears of War Ultimate Edition و Rare Replay فروشی بالاتر از آن‌چه مایکروسافت پیش‌بینی کرده بود داشتند.

«هردو فروشی عالی داشتند و از آن‌چه پیش‌بینی کرده بودیم بهتر عمل کردند. در واقع هفته نخست فروش عنوان Rare Replay ما را شگفت زده کرد. تمامی فروشگاه‌ها نسخه‌های فیزیکی آن را در هفته اول فروختند و ما در کمال تعجب باری دیگر نسخه‌های جدید را تولید و عرضه کردیم. فروش هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی شگفت انگیز بود.»

rare-replay-xbox-one-sale-01-ds1-670x377-constrain

در ادامه این سوال مطرح شد که آیا مایکروسافت بازهم عناوینی قدیمی خود را عرضه خواهد کرد که مدیر بازاریابی اکس باکس اینطور پاسخ داد:

«Rare Replay عنوانی خاص بود. این بازی فروش عالی داشت اما قرار نیست که شروع به باز انتشار عناوین قدیمی خود بکنیم. این بازی مجموعه‌ای استثنایی برای Rare بود و من فکر می‌کنم که این عنوان در آینده نیز به فروش خوب خود ادامه دهد.»

Gears-of-War-Ultimate-Edition-feature-2-672x372

در ادامه او به این نکته اشاره داشت که Gears of War Ultimate Edition فروشی بسیار بیشتر از آن‌چه مایکروسافت فکر می‌کرد داشته است. همچنین Greenberg فروش دقیق این عناوین را اعلام نکرد. هردوی این بازی‌ها نیز به‌صورت باندلی در تعطیلات امسال انتشار یافتند که خود می‌تواند به فروش بیشتر آن‌ها کمک به‌سزایی کند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید