Ashes of the Singularity: اولین بازی دایرکت اکس 12 به طور رسمی منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰

بالاخره پس از تبلیغات و مانورهای فراوان کمپانی مایکروسافت برروی جدیدترین نسخه از API معروف این کمپانی، یعنی دوازدهمین نسخه دایرکس، امروز استودیو Stardock اولین بازی با پشتیبانی کامل از این API، یعنی عنوان Ashes of the Singularity (خاکستر شگفتی) را منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز عنوان Ashes of the Singularity به طور رسمی برروی فروشگاه دیجیتالی Steam، به صورت Early Access (دسترسی زودهنگام) قرار گرفت. استودیو Stardock، توسعه‌دهنده این عنوان نیز اعلام کرد که این بازی به عنوان اولین بازی با پشتیبانی کامل از دایرکت اکس 12، شناخته می‌شود.
این بازی که به عنوان پیشرفته‌ترین بازی ژانر RTS (استراتژی هم‌زمان)، شرح داده شده است؛ دارای ده‌ها هزار واحد در نقشه‌هایی با وسعت فراوان بوده و قرار است آرزوی مشاهده یک جنگ‌جهانی شبیه سازی شده را برای بازی‌بازان را، برآورده کند.
با وجودی اینکه عناوینی مانند Ashes of the Singularity، بیشتر برای تست کردن رایانه‌های‌شخصی مخصوص بازی است؛ با این حال استودیو Stardock اعلام کرد که ویندوز 10 و دایرکت اکس 12 امکان بهینه سازی انجین Nitrous را به توسعه دهندگان داده تا علاوه بر ساخت و توسعه عنوانی با جلوه‌های بصری زیبا، کارایی بازی را نیز بهبود بخشد.
همچنین برای راحتی کار کاربران، استودیو Stardock، یک ابزار بنچمارک داخل بازی نیز طراحی کرده تا سیستم خود را به سرعت و راحتی بیشتر، تست کنند.
نسخه کامل این عنوان نیز احتمالا پس از انتشار چندین بروزرسان و محتوای جدید، در سال 2016 میلادی منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید