سونی به سوالات رایج طرفدران در رابطه Bloodborne: The Old Hunters پاسخ داد

۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳

اگر شما سوالاتی راجب محتوای اضافی عنوان Bloodborne یعنی The Old Hunters داشته‌اید٬ سونی امروز به بسیاری از سوالات رایج طرفداران پاسخ داد. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

سوال: چگونه محتوایی داخل بسته الحاقی Bloodborne The Old Hunters خواهد بود؟

پاسخ: The Old Hunters محتوایی را دارا خواهد بود که در کابوسی تمامی The Old Hunters ها به اسارت گرفته شده‌اند. این محتوای اضافی دارای سلاح‌ها٬ مکان‌ها٬ شخصیت‌ها٬ وسایل جدیدی خواهد بود.

سوال: آيا این امکان وجود دارد که Bloodborne The Old Hunters را بدون دارا بودن نسخه اصلی آن تجربه کنیم؟

پاسخ: خیر٬ شما جهت تجربه این محوای اضافی باید نسخه اصلی Bloodborne را دارا باشید.

سوال: آیا این امکان وجود دارد که افرادی بسته الحاقی را خریداری کنند و با کسانی که فقط نسخه اصلی را دارند به بازی بپردازند؟

پاسخ: درحال حاضر شما تنها می‌توانید در مکان‌هایی که نسخه اصلی آن را دارا بوده با افرادی که نسخه اصلی را دارند به بازی بپردارید و برای تجربه مکان‌های انحصاری بسته الحاقی آن‌ها باید محتوای اضافی را خریداری نمایند.

سوال: چگونه به این محتوای اضافی دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: وقتی به مکان خاصی در بازی اصلی برسید٬ آیتم “Eye of a Blood-drunk Hunter” در رویای هانتر ظاهر می‌شود و زمانی که این آیتم خاص را بدست آوردید٬ می‌توانید به این بسته الحاقی دسترسی پیدا نمایید.

سوال: آیا این بسته الحاقی تروفی‌های جدیدی را دارا می‌باشد؟

پاسخ: بله تروفی‌های جدید اضافه می‌شوند.

سوال: آیا این امکان وجود دارد تا بازی را بدون اتمام بسته الحاقی به پایان برسانیم؟

پاسخ: بله شما می‌توانید بدون بازی کردن بسته الحاقی بازی را به پایان برسانید و پایان بازی با انجام بسته الحاقی تغییری نخواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید