نسخه‌های نسل هفتمی Black Ops 3 هیچ Season Pass دریافت نخواهند کرد

۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷

قرار است تا به زودی نسخه اکس باکس 360 و پلی استیشن 3 بازی «ندای وظیفه عملیات سیاه 3» (Call of Duty Black Ops 3) منتشر شود. حال، خبر پیرامون این بازی به عدم انتشار Season Pass برای نسخه‌های نسل هفتمی آن می‌پردازد. با گیمفا همراه باشید.

پیش از این نیز سازندگان اعلام کرده بودند که بخش تک ‌نفره نیز از نسخه‌های پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 بازی «ندای وظیفه عملیات سیاه 3» حذف شده است.

بر اساس لیست جدید «فروشگاه اکس باکس» (Xbox Store)، قرار نیست تا Season Pass عنوان «ندای وظیفه عملیات سیاه 3» برای نسخه اکس باکس 360 منتشر شود. همچنین وضعیت کنسول نسل هفتمی سونی نیز مشابه محصول نسل هفتمی مایکروسافت است. احتمال داده می‌شود که Season Pass شامل نقشه World at War باشد.

همچنین لیست جدید «فروشگاه اکس باکس» از عدم دسترسی دارندگان اکس باکس 360 به ‘The Giant’ Zombies نیز خبر می‌دهد.

حال سوالی که برای ما پیش آمده است و از این موضوع که در ذهن شما نیز می‌گذرد اطمینان داریم، این است که چرا عنوان «ندای وظیفه عملیات سیاه 3» برای کنسول‌های نسل هفتمی منتشر می‌شود؟ بدون بخش تک نفره، بدون Season Pass.

عنوان «ندای وظیفه عملیات سیاه 3» در تاریخ 6 نوامبر (جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) سال جاری برای کنسول‌های نسل هفتمی و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین تاریخ انتشار نسخه نسل‌ هشتمی‌ آن نیز همان 6 نوامبر اعلام شده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید