Dark Souls 3 از سیستم نورپردازی فوق‎العاده‎ی Bloodborne بهره می‎برد

۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۷

ساخت عنوان فوق‎العاده زیبا و البته دشوار Dark Souls 3 هنوز به پایان نرسیده است ولی چشمان تیزبین وبسایت‎ها و کاربران مختلف در سراسر دنیا، هر روز اطلاعات جدیدی را بر اساس نمایش‎های مختلف این بازی به دست آورده و منتشر می‎کنند. این بار اطلاعاتی در مورد سیستم نورپردازی این بازی منتشر شده است که از شما دعوت می‎کنیم برای آگاهی از آن در ادامه‎ی خبر با گیمفا همراه شوید.

نمایش Dark Souls 3 در جریان stress test این عنوان که همین آخر هفته برگزار گردید، فرصتی را به گروه Digital Foundry داده است تا نگاه دقیق‎تری به این بازی که نخستین نسخه‎ی انحصارا نسل هشتمی این سری محبوب است، بیاندازد و جزییات بیشتری را در این مورد با ما در میان بگذارد.

سازندگان توانمند این سری در استودیو From Software تاکنون دو بار فرصت کار کردن با سخت‎افزار PS4 را در انتشار نسخه‎ی نسل هشتمی Dark Souls 2 و همچنین بازی تحسین‎شده‎ی Bloodborne، داشته‎اند و بر اساس گزارش Digital Foundry گویا از این تجربه به خوبی در نسخه‎ی سوم Dark Souls استفاده کرده‎اند و این بازی نیز از همان سیستم نورپردازی فوق‎العاده زیبای عنوان Bloodborne بهره‎مند می‎باشد.

در قسمتی از این گزارش آمده است:

تن‎پوش و زره‎های بازی Dark Souls 3، نور را بر اساس موارد مختلفی مثل جنس و ماده‎ی سازنده‎ی آن لباس و همین‎طور اشعه‎ها و منابع نوری که از لابلای ساختمان‎ها و قصرهای بازی می‎تابند، منتشر و منعکس می‎نمایند. سایه‎ها نیز در بازی به صورت کاملا داینامیک از اجسام مختلف ایجاد می‎شوند. این سیستم و متد نورپردازی مشابه با آخرین ساخته‎ی استودیو From Software (یعنی Bloodborne) می‎باشد.

شما می‎توانید گزارش کامل Digital Foundry در این مورد را از این قسمت مطالعه و مشاهده نمایید.

Dark Souls 3 در ماه آپریل سال ۲۰۱۶ میلادی (فروردین یا اردیبهشت ۱۳۹۵) توسط کمپانی Bandai Namco برای پلتفرم‎های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. پس خود را برای یک عیدی مرگبار اما بسیار لذت‎بخش آماده نمایید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید