Just Cause 3 گلد شد

۱ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۷

برای اجرای حرکات ژانگولر آماده باشید! ساخت بازی مورد انتظار Just Cause 3 بالاخره به پایان رسید و این عنوان هیجان‎انگیز و پر از انفجار، اکنون آماده‎ی انتشار بر روی دیسک می‎باشد. برای اطلاع از جزییات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

بر اساس اعلام آقای Christofer Sundberg، رییس استودیو Avalanche که سازنده‎ی بازی Just Cause 3 می‎باشد ساخت این عنوان به پایان رسیده است و بازی اصطلاحا گلد شده است. این بازی در سبک اکشن جهان آزاد قرار دارد و طبق گفته‎ی سازندگان نقشه‎ی بازی چیزی حدود ۱۰۰۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد که این بسیار هیجان‎انگیز است.

طرفداران سری Just Cause مدت زمان زیادی را برای معرفی و انتشار نسخه‎ی سوم بازی صبر کرده‎اند و قطعا از شنیدن خبر پایان ساخت بازی بسیار خوشحال خواهند شد زیرا از زمان انتشار Just Cause 2 که در سال ۲۰۱۰ منتشر گردید پنج سال می‎گذرد و طرفداران را برای انتشار نسخه‎ی سوم بسیار مشتاق کرده است.

Just Cause 3 در تاریخ اول دسامبر ۲۰۱۵ برابر با ۱۰ آذر ۱۳۹۴ توسط کمپانی ژاپنی و خوشنام Square Enix در سراسر دنیا منتشر خواهد شد. پلتفرم‎های مقصد بازی شامل Xbox One، PS4 و PC می‎باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید