گیفت کارت
گیفت کارت

فردا از انواع حالات آب و هوای Tom Clancy’s The Division رونمایی می‌شود

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۰

مسلما بازی به عظمت The Division باید یک آب و هوای گیرا و جذاب را در خود جای داده باشد و آنطور که به نظر می‌رسد یوبی‌سافت با این عنوان قصد دارد تا جایی که می‌تواند مرز بین واقعیت و بازی را با این عنوان جهان آزاد از پیش رو بردارد. اما آیا سیستم آب و هوا در بازی Tom Clancy’s The Division می‌تواند این اقدام را عملی کند؟

با توجه به توییت اخیر یوبی‌سافت، از سیستم آب و هوای پویای بازی The Division فردا رونمایی خواهد شد. همچنین در کنار معرفی این حالت فردا از یک سیستم زمانی ویژه در بازی اطلاعاتی در دسترس قرار می‌گیرد.

آنطور که به نظر می‌رسد یوبی‌سافت قصد دارد تا تمامی فصول سال را در این عنوان به بهترین شکل بازسازی کند. زمستان بازی می‌تواند بسیار برفی و طوفانی باشد (همانطور که در چندین تریلر مشاهده کردیم) و تابستان بازی می‌توانید یک تجربه بسیار گرم و هیجان انگیز را ایجاد کند.

اگر کنجکاو شده‌اید تا بیشتر با حالت‌های مختلف آب و هوایی بازی آشنا شوید، می‌توانید یک تیزر ۷ ثانیه‌ای را که در راستا تریلر معرفی فردا منتشر شده است، از اینجا مشاهده کنید. لازم به ذکر است که گیم‌پلی استفاده شده در این تیزر از نسخه آلفا بازی بر روی کنسول Xbox One استخراج شده است.

پس گوش به زنگ بمانید!

Tom Clancy’s The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶ (سه شنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) بر روی پلتفرم‌های PlayStation 4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. چه کاری می توانیم انجام بدهیم هنگامی که همه چیز شکست خورده است؟ این شعار اصلی بازی است. کشوری که به سبب پخش یک ویروس نابود شده و تنها بقایای آن باقی مانده است و انسان‌هایی که روحیه زندگی را از دست داده‌اند، در این میان که همه چیز شکست خورده و به پایان رسیده است چه می‌توان کرد؟ Division قصد دارد پاسخ این سوال را به بازیکن بدهد و ماموریت دشواری را آغاز کند که مشخص نیست پایان خوشی دارد یا خیر!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید