کنفرانس مطبوعاتی سونی در مراسم Paris Game Week تایید شد

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸

سونی به تازگی اعلام کرده که قرار است در مراسم «Paris Game Week‌» ‌کنفرانس مطبوعاتی  برگزار‌ کند، اما هنوز خبری از برنامه‌هایش در همایش را اعلام نکرده‌‌‌‌‌‍ که پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده کامل خبر با‌ ما در ادامه مطلب همراه باشید.

PGW یا همان «Paris Game Week» محلی برای اعلام بازی های جدید و بروزرسانی های جدید عناوینی که قبلا منتشر شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند است.

شما می‌توانید از طریق وبلاگ رسمی پلی‌استیشن و کانال Twich به تماشایِ این کنفرانس به صورت زنده که حاوی ترجمه به زبان‎های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی‌ و ژاپنی است، بپردازید.

سونی می‌خواهد به بینندگان در این همایش بفهماند که هدفش بازیبازان اروپایی خواهد بود زیرا این رویداد «Paris Game Week» است. چیزهای فراوانی برای افراد ساکن در مناطق مختلف معرفی خواهد شد، اما به خاطر داشته باشید که هرچیزی برای شما قابل اجرا نخواهد بود.

باید منتظر نمایش عناوین مختلفی از جمله، Rachet & Clank ،Call Of Duty Black Ops3 ،Star Wars Battelfront و چندین عنوان موردانتظار دیگر باشیم. لازم به ذکر است که این مراسم در تاریخ 27 اکتبر مصادف با روز سه‌شنبه 5 آبان برگزار خواهد‌ شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید