سونی برنامه خود را برای هفته گیم پاریس منتشر کرد

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹

هفته گیم پاریس یکی از رویدادهای مهم دنیای بازی‎ است. همان‎طور که از اسم این رویداد پیداست، این فستیوال در پایتخت کشور فرانسه، پاریس برگزار خواهد شد. به تازگی کمپانی بزرگ سونی برنامه خود را برای این رویداد نیز منتشر کرده است. در ادامه با سایت تحلیلی، خبری گیمفا همراه باشید.

چیزی کم‎تر از یک هفته به شروع رویداد «هفته گیم پاریس» باقی مانده است. شرکت سونی که در کنفرانس‎ گیمزکام حضور نداشت می‎خواهد با دست پر به این فستیوال بیاید؛ برای همین برنامه‎ی خود را برای این رویداد را امروز و در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد. آن‎طور که پیداست کنفرانس سونی در تاریخ 27 اکتبر 2015 (5 آبان 1394) و در ساعت 9 شب به وقت آمریکا شروع خواهد شد. همچنین سونی اعلام کرده است با توجه به مکان برگزاری کنفرانس بیش‎تر تمرکز کمپانی برروی راضی کردن باریکنان اروپایی اهد بود و نمایش خوب را شاهد خواهیم بود.

شما می‎توانید این کنفرانس را به‎طور زنده از شبکه توییچ کمپانی سونی و به زبان‎های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و ژاپنی مشاهده کنید. هفته گیم پاریس از تاریخ 28 اکتبر 2015 (6 آبان 1394) تا تاریخ 1 نوامبر 2015 (10 آبان 1394) برگزار خواهد شد

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید