Volume: Coda به عنوان یک پروژه واقعیت مجازی برای PlayStation، رونمایی شد

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۱

امروز Mike Bithell، از یک گسترش‌دهنده جدید و رایگان برای عنوان Volume به‌نام Coda، رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

خط داستانی عنوان Volume: Coda که در ادامه ماجراهای نسخه اولیه دنبال می‌شود، بازیباز را در نقش یک شخص “مشکل برطرف کن” قرار می‌دهد که توسط دشمنان جهت آسیب رساندن به انقلاب Locksley، استخدام شده است.
این گسترش دهنده شامل 30 مرحله جدید، صداپیشگان جدید که در نقش شخصیت‌های داستانی جدید قرار می‌گیرند و از البته پشتیبانی از واقعیت مجازی PlayStation و تنظیمات مخصوص جهت استفاده از آن، خواهد بود.
لازم به ذکر است، Volume: Coda یک گسترش‌دهنده رایگان برای Volume است که بازیکنان می‌توانند بخش داستانی هر دو را به صورت واقعیت مجازی، تجربه کنند. همچنین این گسترش‌دهنده امکان دسترسی به تمامی مراحل ساخته شده توسط کاربران بازی را نیز خواهد داد.
همچنین امروز یک بروزرسان جدید نیز برای نسخه پلی‌استیشن4 بازی در سرتاسر دنیا منتشر خواهد شد. این بروزرسان که با نام The Checkpoints شناخته می‌‎شود، جدول رده‌بندی و حالت‌های جدیدی را مخصوص دوستداران گیم‌پلی مخفی کاری و افرادی که ترجیح می‌دهند بازی را بدون سروصدا تجربه کنند، به ارمغان می‌آورد.
بروزرسان The Checkpoints در زمان عرضه بازی برای کنسول دستی PS Vita نیز منتشر خواهد شد و طبق اطلاعاتی که از قبل منتشر شده بود، از قابلیت Cross-Buy نیز پشتیبانی می‌کند.
Volume هم اکنون با 30 درصد تخفیف به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن4 در دسرتس است. تخفیف مربوط به این عنوان نیز تا تاریخ 4 نوامبر ادامه خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید