نسخه آلفای بازی Black Desert از هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳

Black Desert یک بازی در سبک نقش آفرینی مولتی‌پلیر یا همان MMORPG می‌باشد که در انحصار رایانه شخصی می‌باشد. نسخه آلفای این بازی بزودی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. با ادامه خبر همراه باشید.

اگر از طرفداران بازی‌های نقش آفرینی باشید، به ویژه سبک MMORPG قطعا تجربه Black Desert برایتان خالی از لطف نیست. Daum Games Europe به‌تازگی اعلام کرده است که نسخه آلفای این بازی برای اروپا و آمریکای شمالی قرار است از 26 اکتبر (4 آبان) تا اول نوامبر (10 آبان) در دسترس قرار بگیرد.

سازندگان بازی توضیح می‌دهند:

در حالی که ما همچنان در حال کار برروی پروژه هستیم تا آن را برای غرب آماده کنیم، این نسخه را هم منتشر کردیم تا از نظرات بازی‌بازان آگاه شویم. البته این نسخه آلفا فقط اساس گیم‌پلی بازی را شامل می‌شود و نمی‌توان گفت که بازی نهایتا هم بدین شکل خواهد بود.

در طول بازی شما با ویژگی‌ها و مواردی روبرو خواهید بود که امکان دسترسی به آن را ندارید. در واقع ما عمدا این کار را انجام داده‌ایم تا سرور ها تا حد امکان تحت فشار نباشند. شما حتی ممکن است که در هنگام اجرای بازی با مشکلاتی هم روبرو شوید که ما وجود آن‌خارا از قبل پیش‌بینی کرده‌ایم. نسخه آلفا در کل دارای 30 مرحله خواهد بود و فقط در اروپا قابل بازی است.

بازی Black Desert در اوایل سال 2016 برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید