NBA 2K16 کاملا NBA Live 16 را شکست داد | آینده سری NBA Live نامعلوم است

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴

طرفدارن بازی‌های بسکتبال هر ساله می‌توانند از بین دو عنوان مطرح این سبک انتخابی داشته باشند. NBA 2K که توسط 2K Sports ساخته می‌شود و همچنین NBA Live‌ شرکت Electronic Arts از جمله سری بازی‌های بسکتبالی مطرح هستند. مدتی است که به رسم هر ساله نسخه جدید این دو سری منتشر شده است و حال می‌خواهیم وضعیت این دو بازی را از نظر توجه و فروش مشاهده کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

آمریکا خانه بسکتبال است. جایی که هر دو عنوان انتظار دارند تا بیشترین فروش و توجه را داشته باشند. طبق اعلام فروش نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در این کشور٬ طرفداران کاملا سری NBA 2K را به NBA Live ترجیح داده‌اند. عنوان ورزشی 2K Sports توانسته است ۱.۱ میلیون نسخه را در ماه سپتامبر به فروش برساند و بسیاری از عناوین دیگر را کنار بزند.

اما در سوی دیگر NBA Live 16 در ماه سپتامبر فروش ۸۳۰۰ نسخه‌ای را داشته است. بله درست خواندید تنها ۸۳۰۰ نسخه از جدیدترین عنوان بستکتبالی Electronic Arts در ایالات متحده فروش رفته است. این سری به‌دلیل نمرات ضعیف و فروش پایین خود در گذشته کنسل شده بود که EA تصمیم گرفت با انتشار NBA Live 14 باردیگر پا به عرصه رقابت بگذارد اما باز هم نتوانست موفق (چه از نظر فروش و نمرات منتقدین) ظاهر شود. به‌نظر میاید این سری باری دیگر کنسل شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید