Keiji Inafune وعده می‌دهد که Mighty No. 9 دیگر تاخیر نخواهد خورد

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴

در ابتدای ماه آگوست، شایعاتی مبنی بر تاخیر خوردن Mighty No. 9 شنیده می‌شد. این شایعات به سرعت تبدیل به واقعیت شدند و رنگ حقیقت به خود گرفتند. موضوع تاخیر این عنوان توسط Keiji Inafune و Comcept (استودیوی سازنده) رسما تایید شد. حال، Keiji Inafune وعده می‌دهد که این بازی دیگر تاخیر نخواهد خورد. با گیمفا همراه باشید.

اگر با Mighty No. 9 آشنا نیستید، باید گفت که این بازی توسط شرکت کپکام معرفی شده و توسط کارگردان Mega Man، آقای Keiji Inafune ساخته خواهد شد. گفته می‌شود که این بازی تا پایان کار ساخت خود بیش از 3 میلیون دلار روی دست سازندگان خرج خواهد گذاشت.

البته از زمان معرفی، Mighty No. 9 دو بار تاخیر خورده است. اما Keiji Inafune تضمین کرد که این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد. پیش از این بازی به دلیل اجرای تقریبا یکسان برروی تمامی پلتفرم‌های مقصد خود تاخیر خورده بود.

گفتنی است که این بازی برای پلتفرم‌های Xbox 360 ،Linux ،Mac ،PC ،PlayStation 3 ،PS4 ،Vita ،3DS ،Wii U و Xbox One منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار این بازی بعد از دوبار تاخیر خوردن 9 فوریه 2016 (مصادف با 20 بهمن 1394) است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Dr. Freeman گفت:

    کارگردان این بازی یعنی کیجی اینافونه همون کسیه که عنوان انحصاری اکس باکس وان، Recore، رو برای سال 2016 کارگردانی میکنه و البته سابقا هم عنوان دد رایزینگ و لاست پلنت و همینطور یکی از انحصاری های خوب ویتا به اسم سول سَکریفایس رو در کارنامه ش ثبت کرده. یکی از دلایلی که باعث شده خیلی ها به عنوان Recore امیدوار باشن وجود شخص آقای اینافونه در راس تیم سازنده در استدیوی کامسپت و آرماچره

    0
    0