نسخه یک ترابایتی کنسول PS4 برای ژاپن معرفی شد

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹

چندی پیش بود که مایکروسافت از نسخه یک ترابایتی کنسول نسل هشتمی خود ،اکس‌باکس وان، پرده‌برداری کرد. تا چندروز آینده کمپانی سونی هم قرار است از PS4 یک ترابایتی رونمایی کند. با ادامه خبر همراه باشید.

   کنسول‌های نسل هشتمی از روز آغاز فروش، تا بدین لحظه در حال پیشرفت و بهبود هستند. کمپانی سونی و کنسولش ،PS4، هم از این قاعده مستثنی نیست.

به‌تازگی کمپانی سونی از تولید PS4 جدید با گنجایش یک ترابایت خبر داده است. این نسخه از کنسول PS4 در سوم دسامبر 2015 (12 آذر) در ژاپن رونمایی خواهد شد. همچنین قیمت نسخه یک ترابایتی PS4 برابر با قیمت اولیه این کنسول در زمان انتشار خواهد بود که در حقیقت 39,980 ین (تقریبا 333 دلار) است. البته فروش نسخه 500 گیگابایتی هم همچنان با قیمت 29,980 ین (تقریبا 249 دلار) ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که کنسول یک ترایایتی PS4 فعلا فقط برای ژاپن عرضه خواهد شد.

این اقدام سونی قطعا قدمی مثبت در فروش بیشتر این کنسول خواهد بود. زیرا که به مرور زمان و با انتشار بازی‌های بیشتر و نیز به‌روزرسان‌های حجیمی که امروزه برای اکثر بازی‌ها منتشر می‌شود، سرانجام فضای 500 گیگابایتی کنسول به اتمام می‌رسد و با توجه به اینکه کنسول PS4 همچنان از هارد اکسترنال پشتیبانی نمی‌کند، به نظر می‌رسد که خرید کنسول یک ترابایتی بهتر از نسخه 500 گیگاباتی باشد.

باید منتظر بود و دید که آیا نسخه یک ترابایتی هم می‌تواند  در بازار فروش همانند نسخه 500 گیگابایتی موفق باشد یا نه.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید