فریم‌ریت Halo 5: Guardians بسیار ایده‌آل است

۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۷
از کاور بازی Halo 5: Guardians رونمایی شد

دیگر زمان کمی تا انتشار یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال باقی مانده است و حال Digital Foundry تصمیم بر تست نمودن کیفیت فریم‌ریت عنوان Halo 5 کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

افت فریم‌ریت یکی از بدترین اتفاقاتی است که در هنگام بازی می‌تواند اتفاق بیفتد. خصوصا هنگام انجام بازی‌های سرعتی و اکشن که فریم‌ریت حرف اول را می‌زند. ما به قدرت مهندسی مایکروسافت در هنگام تست کردن فریم‌ریت Forza 6 غبطه خوردیم، زیرا هیچ‌گونه افت فریمی مشاهده نکردیم. Digital Foundry در مورد فریم‌ریت و رزولوشن Halo 5: Guardians اینطور گفت که هیچ‌گونه افت فریمی در بازی مشاهده نشده و بازی تقریبا فریم‌ریت بدون کاهش را به شما ارائه می‌کند. تنها زمانی که فریم‌ریت این عنوان کاهش پیدا کرد، در هنگام بارگذاری بازی بود که به گیم‌پلی و تجربه بازی آسیبی نمی‌رساند.

 

این عنوان دارای رزولوشن کامل 1080P می‌باشد. Digital Foundry به تیم مهندسی مایکروسافت و 343i تبریک گفت و به این نکته اشاره کرد که با وجود دشمنان بسیار، وجود چهار بازیکن و اتفاقاتی مانند جنگ‌های مختلفی که در روبه‌روی شما اتفاق می‌افتد، Halo 5: Guardians تجربه‌ای بی‌نقص را ارائه می‌کند.

Halo 5: Guardians در تاریخ 5 آبان به‌صورت انحصاری برای Xbox One منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید