IP عنوان Woolfe توسط سازندگان فرنچایز Sniper Elite خریداری شد

۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷

امروز استودیو Rebellion، سازنده فرنچایز Sniper Elite (تک‌تیرانداز حرفه‌ای)، از خرید IP عنوان Woolfe (ولفی) از کمپانی GRIN خبر داد. برای جزئیات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

اگر به یاد داشته باشید، عنوان Woolfe: The Red Hood Diaries (ولفی: خاطرات شنل قرمزی) که در سبک اکشن پلتفرمر توسط استودیو GRIN ساخته و منتشر شد، با واکنش خوب منتقدان و بازار مواجه نشد. به همین علت در ماه آگوست، استودیو خبر بسته شدن درهای خود را اعلام کرد.
Woolfe ابتدا به صورت یک پروژه Kickstarter شروع شد اما به دلیل اینکه استودیو GRIN ورشکسته شد، موفق به آماده سازی برخی از پاداش‌های حامیان پروژه، نشد.
حال امروز، استودیو Rebellion، که بیشتر بازی‌بازان آن را با فرنچایز Sniper Elite می‌شناسند، اعلام کرد که Woolfe را از استودیو GRIN خریداری کرده و قول ارسال تمامی پاداش‌های باقی مانده به حامیان پروژه را داده است.
در همین راستا، استودیو Rebellion کنترل صفحه Kickstarter بازی را بر عهده گرفته تا به طور مستقیم با حامیان بازی در ارتباط باشد. همچنین استودیو با ایجاد یکسری سوالات متداول و پاسخ به آن‌ها، کمک بسیار خوبی را به حامیان بازی جهت دسترسی به پاداش‌ها، کرده است.
آقای Jason Kingsley، مدیر استودیو Rebellion افزود:

فقط به این علت که ما IP عنوان Woolfe را در اختیار داریم، به این معنا نیست که ما نباید به افرادی که در شکل‌گیری آن سهیم بودند، توجه نکنیم. اگر حامیان بازی پاداش خود را دریافت نکرده‌اند، ما حداکثر تلاش خود را برای اهدای پاداش به آن‌ها انجام می‌دهیم. حتی اگر مجبور شویم خودمان پاداش را بسازیم.

استودیو Rebellion هنوز خبری مبنی بر ساخت نسخه جدید این عنوان را تایید نکرده است. نسخه جدیدی که توسط GRIN تایید اما هرگز ساخته نشد. با این حال بایستی به زودی منتظر اطلاعات جدید در این رابطه باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید