«تجربه جدید Xbox One» به‌زودی برای تمامی اعضای پیش‌نمایش در دسترس قرار می‌گیرد

۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹

اگر شما از اعضای پیش نمایش کنسول Xbox One بوده‌اید ولی تا به حال برای تجربه این به‌روزرسانی بزرگ دعوت نشده بودید، به‌ زودی تمامی اعضای پیش‌نمایش می‌توانند “تجربه جدید Xbox One” را دریافت کنند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این به‌روزرسانی که سیستم عامل Xbox One را از هسته تغییر می‌دهد، تنها برای اعضای منتخب پیش‌نمایش عرضه شده بود اما مایکروسافت اعلام کرد که بقیه اعضای پیش‌نمایش نیز به زودی می‌توانند به تجربه این به‌روزرسانی بزرگ بپردازند.

مایکروسافت شروع به ارسال پیامی برای تمامی اعضای پیش‌نمایش با مضمون زیر کرد:

«اگر شما تا به حال به “تجربه جدید Xbox One” دعوت نشده بودید، برای شما خبر خوبی داریم. ما در حال آماده سازی مراحل اولیه جهت دعوت تمامی اعضای پیش‌نمایش به تجربه جدید کنسول خود هستیم. اگر شما نمی‌خواهید این به‌روزرسانی را دریافت کنید لطفا در قسمت Registration از این برنامه خارج شوید.»

طبیعتا با نزدیک شدن به زمان عرضه رسمی این به‌روزرسانی که آبان‌ماه اعلام شده است، مایکروسافت می‌خواهد از تمامی اعضای پیش‌نمایش خود جهت رفع مشکلات باقی مانده استفاده کند. طبق روال مایکروسافت به‌روزرسانی‌هایی که برای اعضای پیش‌نمایش عرضه می‌شود، حدود دو هفته بعد به‌صورت عمومی عرضه می‌شود. پس می‌توان این انتظار را داشت که “تجربه جدید Xbox One” در بین تاریخ 14 تا 20 آبان به‌صورت عمومی عرضه شود.

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید