اطلاعاتی جدید از Cyberpunk

اخبار بازی ، مصاحبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۶

همانطور که می دانید CD Projekt Red ، سازنده سری بازی های تحسین شده ی The Witcher در حال ساخت عنوان RPG دیگری با نام Cyberpunk است.به تازگی آقای Marcin Momot ،از مدیران ارشد CD Projekt Red در فروم سایت رسمی The Witcher ، توضیحاتی در مورد Cyberpunk ارائه داده.

 

1)برای ساخت بازی Cyberpunk از کدام داستان یا فیلم یا… الهام گرفته اید؟بعبارتی این بازی شبیه چه عنوانی است؟

CD Projekt:”مثال های زیادی برای عناوین مشابه این عنوان می توان زد. Cyberpunk بیشتر شبیه آثار ویلیام گیبسون یا فیلم Blade Runner و Ghost in the shell و آثاری مانند اینهاست.اما عنوانی متشابه Cyberpunk در بازی های ویدئویی می توان به بازی Deus Ex:Human Revelation اشاره داشت.”

2)آیا انتخاب کلاس های متفاوت آیا اثری در روند داستانی بازی دارد؟اگر بله،تا چه حد؟

CD Projekt:”ما تمام خود را می کنیم تا باری دیگر عنوانی کامل و فوق العاده عرضه کنیم.اما این بار قصد نداریم تفاوت ها و تضاد های بسیاری در بازی بگنجانیم.اما قطعا نقش آفرین بودن در این بازی خواهد بود.مثلا هرشخصیت سلاح و خلاقیت و ویژگی های خاص خودرا دارد که از سایر شخصیت ها مبرا می شود.اما در جلوبردن بازی تصمیمات شما همانند The Witcher بسیار موثر خواهد بود.

3)آیا می توان برای شخصیت اصلی بازی سفارشی سازی کرد؟مانند تعیین جنسیت و اعضای بدن و … .یا مانند The Witcher Series تنها یک شخصیت مانند Geralt وجود دارد؟

CD Projekt:”ما تمام سعی خود را می کنیم تا آزادی بازیباز بیشتر شود و بتوانید سفارشی سازی شخصیت اصلی را بتوانید انجام دهید.ما هم اکنون برروی تعیین حد و حدود همین مسئله کار می کنیم.

4)کی شاهد اسکرین شات ها و تریلر و اطلاعات رسمی بیشتری از عنوان Cyberpunk خواهیم بود؟

CD Projekt:”ما هرگز قصد نداریم با ندادن اطلاعات و تصاویر بیشتر از این بازی باعث آزار شما شویم.اما بنا به دلایلی تا مدتی هیچ تصویری یا تریلر یا … مربوط Cyberpunk به بیرون درز نخواهد کرد.مطمئن باشید اگر تیم سازنده زمان مناسبی برای این کار بشناسند بااستفاده از رسانه های مختلف به خصوص شبکه های اجتماعی ، آنهارا منتشر خواهیم کرد.

5)آیا مکان های وقوع رویداد های Cyberpunk در مکان های معروف حال حاضر مانند لس آنجلس یا نیویورک یا در کشوری خاص یا سیاره ای و یا… رخ خواهد داد؟

CD Projekt:”داستان Cyberpunk بر روی محل خاصی تمرکز ندارد و تقریبا در سرتاسر جهان رخ خواهد داد.تنها چیزی که مشخص است،این است که یک بازی با آزادی ها و نمایش چگونگی زندگی جهت استفاده صحیح از منابع انرژی می باشد.

Cyberpunk

Cyberpunk

 

این بازی در تاریخی نا مشخص برای هرسه پلتفرم اصلی یعنی PC/X360/PS3 منتشر خواهد شد.

(این متن ترجه ی مستقیم از فروم وبسایت رسمی The Witcher – که متعلق به CD Projekt می باشد – است)

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید