با تصاویری از نقشه کامل عنوان Assassin’s Creed Syndicate همراه ما باشید | بزرگتر از همیشه

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶

در حالی که تنها چند روز تا انتشار جدیدترین نسخه فرنچایز Assassin’s Creed یعنی Syndicate (سیندیکات) باقی مانده است. وبسایت GameSpot به این عنوان دسترسی پیدا کرده و اقدام به انتشار تصاویری از نقشه این عنوان نموده است. برای مشاهده تصاویر این نقشه و جزئیات بیشتر در رابطه با وسعت آن، با گیمفا همراه باشید.

اولین نکته تحسین برانگیز و جالب توجه در مورد این نقشه، جزئیات بسیار بالای آن و بازسازی بسیار دقیق مکان‌ها و محله‌های معروف لندن در عصر ویکتوریایی است. به طوری که آقای Danny O’Dwyer که یکی از کارکنان وبسایت GameSpot و از ساکنان قدیمی این شهر است، از جزئیات و بازسازی دقیق لندن در بازی شوکه شده است!
لندن در بازی Assassin’s Creed Syndicate به شش منطقه واقعی به نام‌های: Whitechapel، Southwark، Westminster، the Strand، Lambeth و The river تقسیم شده است.
در ادامه شما را به مشاهده نقشه هر کدام از این شش منطقه، دعوت می‌کنیم:

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که کمپانی Ubisoft، تهیه‌کننده و سازنده بازی، از اندازه 30 درصد بزرگتر نقشه لندن نسبت به نقشه پاریس در Assassin’s Creed Unity خبر داده بود. حال با توجه به تصاویر و گفته وبسایت Gamespot، می‌توان به صحت صحبت‌های Ubisoft در این رابطه پی برد.
Assassin’s Creed Syndicate سه روز دیگر یعنی در تاریخ 23 اکتبر (مصادف با 1 آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد. نسخه رایانه‌های‌شخصی این عنوان نیز در تاریخ 19 نوامبر سال جاری به بازار عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید