گیفت کارت
گیفت کارت

خداحافظ رفیق! | نمرات قسمت پنجم بازی Tales From The Borderlands منتشر شد

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱
قسمت دوم بازی Tales from the Borderlands به زودی منتشر میشود

بالاخره پس از انتظارهای فراوان قسمنت پنجم بازی Tales From The Borderlands، تحت عنوان The Vault of the Traveler امروز عرضه و از همین رو امتیازات آن نیز منتشر شد. شاید واژه «شاهکار» برگزیده‎ای باشد که می‎توانیم آن‎را برای قسمت پنجم بازی مذکور، انتخاب کنیم. ما یک پیشنهاد برای شما داریم و آن این است که هرچه سریع‎تر به ادامه مطلب رجوع کنید.

این عنوان، با دریافت 11 نقد به متای 92 دست یافته که واقعاً عالی است. دو وبسایت بزرگ IGN و GameSpot هر دو به بازی نمره 90 را تعلق داده‎اند و به تحسین سازندگان، پرداخته‎اند. در ادامه شما می توانید لیست نمرات منتشر شده و توضیحات مرتبط  به آن‎ها را مشاهده کنید:

 

Attack of the Fanboy

100/100

«واقعاً عالی بود. این قسمت کاملاً یک نتیجه‎گیری بر کارهای فیونا و ریس، به حساب می‎آمد. قطعاً این بازی یکی از برترین ساخته‎های Telltale هست. شما در این قسمت می‎خندید، گریه می‎کنید؛ اما باز هم دوست دارید یک بار دیگر تجربه‎اش کنید تا ببنید انتخاب‎ها، چگونه تغییر می‎کنند.

NZGamer

98/100

«این بازی برای من کافی نبود، بسیار بیشتر بود!  Tales From The Borderlands همانند The Walking Dead یک شاهکار است، همچنین یکی از بهترین تجربه‎های من هم بوده است.»

The Jimquisition

95/100

GamesBeat

95/100

«من مطمئن نبودم که هیچ بازی بتواند مانند The Wolf Among Us من را تحت تأثیر قرار دهد؛ اما  Tales From The Borderlands موفق به انجام این کار شد.»

God is a Geek

95/100

Hardcore Gamer

90/100

«اگر شما هم از کسانی هستید که می‎خواهید به تجربه بازی‎های رایانه‎ای بپردازید؛ اما هرگز نمی‎توانید با آن‎ها ارتباط برقرار کنید،  Tales From The Borderlands نظر شما را عوض می‎کند.»

Destructoid

90/100

«آخرین قسمت، به قسمت‎های گذشته وفادار است. به جرأت می‎توانم بگویم که  Tales From The Borderlands خلق شده توسط Telltale، یکی از بهترین بازی‎ها در سبک ماجراجویی است.»

Shacknews

90/100

GameSpot

90/100

« علاوه بر شکل و قوس عاطفی که این قسمت دارد، طنز سیاه آن هموراه به ارزش بازی می‎افزاید. این قسمت خنده‎دارترین و سرگرم کننده‎ترین قسمت در کل فصل است.»

IGN

90/100

«قسمت پنجم تحت عنوان  The Vault of the Traveler، بسیار زیباست. این قسمت، به ماجراجویی ریس و فیونا، بسیار خوب پایان می‎دهد.»

DarkStation

80/100

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید