گیفت کارت
گیفت کارت

آمار ماه سپتامبر NPD منتشر شد | PS4 صدرنشین سخت افزارها و بازی‌های ورزشی صدر نشین نرم‌افزارها شدند

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

هر ماه شاهد اعلام آمار فروش محصولات سخت افزاری و نرم‌افزاری از سوی سازمان آمار NPD هستیم. آمار این ماه NPD با اینکه با چند روز تاخیر مواجه شده بود، اما امروز به‌صورت کامل اعلام شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در آمار منتشر شده ماه سپتامبر NPD مشاهده می‌کنیم که کنسول نسل هشتمی سونی، یعنی PS4 توانسته با فروش خوب خود در صدر جدول فروش سخت‌افزار‌ها قرار بگیرد. طبق کنفرانس خبری سونی که به‌تازگی انجام شده، فروش PS4، هم در بخش سخت افزاری و هم در بخش نرم‌افزاری در آمریکا در مکان نخست قرار دارد. بازی‌های NBA 2K16 ،Madden NFL 16 ،Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و FIFA 16 پرفروش تربن‌ بازی‌های ماه سپتامبر بوده‌اند که بیشترین فروش خود را برروی کنسول PS4 تجربه کرده‌اند. همچنین مشخص شد که بیشترین آمار فروش عناوین دیجیتالی PlayStation Store در تاریخ این شبکه، متعلق به ماه سپتامبر بوده است. شما می‌توانید فهرست پرفروش‌ ترین نرم‌افزارهای ماه سپتامبر را در زیر مشاهده کنید:

  1. NBA 2K16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
  2. Madden NFL 16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
  3. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4, Xbox One, PS3, 360)
  4. FIFA 16 (PS4, Xbox One, 360, PS3)
  5. Destiny: The Taken King (Xbox One, PS4, 360, PS3)
  6. Super Mario Maker (Wii U)
  7. Disney Infinity 3.0 (360, Wii U, Xbox One, PS4, PS3)
  8. Mad Max (PS4, Xbox One)
  9. NHL 16 (Xbox One, PS4, 360, PS3)
  10. Minecraft (360, PS3, Xbox One, PS4)

 

با اینکه تکان دادن جایگاه PS4 سخت به‌نظر می‌رسد اما این را فراموش نکنید که مراسم Xbox One experience در ماه نوامبر برگزار می‌شود و می‌تواند تاثیر زیادی برروی فروش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مایکروسافت بگذارد. به‌نظر می‌رسد که Xbox One با دست پر به تعطیلات سال نو میلادی بیاید. با تغییر کردن اوضاع جدول‌های فروش و افزایش عرضه بازی‌های پرخرج در روز‌های آینده شاهد رقابت هیجان انگیزتر و حساس‌ تری خواهیم بود اما به هر حال، هم‌اکنون آمریکا به رنگ آبی در آمده است( فروش خوب PS4 در آمریکا).

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید