نسخه‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ بازی Just Cause 3 از ماد پشتیبانی نخواهند کرد

۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳

درحالی‌که کنسول‌های نسل هشتمی قدرت خود را به اثبات کرده‌اند، درحالی‌که کاربران این کنسول‌ها شایستگی استفاده از اضافات بازی‌ها را دارند، درحالی‌که نسخه‌های کنسولی عناوینی نظیر Fallout 4 از ماد پشتیبانی می‌کنند؛ عنوان Just Cause 3 از این قاعده پیروی نخواهد کرد. با گیمفا همراه باشید.

زمانی‌که WhatCulture از کارگردان عنوان Just Cause 3، آقای «رولند لسترلین»، راجع به پشتیبانی از اضافات توسط این بازی سوال کرد؛ با چنین جوابی مواجه شد:

«چیزی در پشت‌پرده برای اضافه کردن به Just Cause 3 نداریم؛ تمام تمرکزمان را برای ارتقای نظام بازی کار بسته‌ایم. موضوعی که رضایت بازی‌بازان را به‌همراه خواهد داشت.»
شاید این جواب بسیاری را ناامید کند، اما اگر دوست دارید تا Just Cause 3 از ماد پشتیبانی کند؛ نگران نباشید. درحالی‌که لسترلین می‌گوید که هیچ چیزی برای اعلام کردن نیست؛ این احتمال وجود دارد تا در آینده و توسط یک به‌روزرسان‌ این قابلیت فراهم شود.

اما در زمان حال زندگی می‌کنیم؛ نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز قابلیت پشتیبانی از ماد را نخواهد داشت ولی راه‌هایی برای ارتقای سلاح‌ها و… وجود خواهد داشت. درحالی‌که نسخه‌های کنسولی از این قابلیت نیز بی‌بهره هستند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید