جزئیات به‎روزرسان جدید ابزار ویرایشگر عنوان The Witcher 3 منتشر شد

۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۹

امروز استودیو CD Projekt RED، تهیه کننده و سازنده یکی از بهترین عناوین سال 2015 میلادی، یعنی The Witcher 3، از عرضه به‎روزرسان جدیدی برای ابزار ویرایشگر این عنوان خبر داد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

خوب‌ یا‌ بد، افرادی که به ویرایش این عنوان بسیار زیبا علاقه دارند، فقط می‌توانند اینکار را از طریق یک ابزار بسیار محدود به نام Modkit انجام دهند. محدودیتی که بسیاری از طرفداران این عنوان را ناامید کرده و اعتراضات فراوانی را در پی داشت.
حال امروز آقای Marcin Momot، مدیر انجمن CD Projekt RED، از عرضه یک بروزرسان جدید خبر داده و فهرست تغییرات این بخش را منتشر کرده است. بررسی کامل این فهرست خارج از حوصله مطلب بوده و در ادامه شما را به مشاهده مهم‌ترین قابلیت‌های اضافه شده به این ابزار ویرایش، دعوت می‌کنیم:

  • رفع مشکلی که سبب میشد wcc_lite در هنگام اجرای ویرایشگر، موفق به اجرای صحیح نشود.
  • اضافه شدن امکانی برای ویرایش بافت‌ها از طریق آرایه بافت‌ها
  • افزودن پیام اخطار زمانی که به علت طولانی بودن مسیر فایل‌ها، wcc_lite به درستی اجرا نشود.
  • پاک کردن صورت عملیات خروجی wcc_lite.
  • رفع اشکالی که سبب می‌شد، برخی از نقشه‌های معمولی به درستی import نشوند. با استفاده از این به‎روزرسان، بافت‌هایی که با حروف “_n” و “_s” خاتمه یابند، در گروه‌های مخصوصی قرار خواهند گرفت.
  • قابلیت افزودن بافت‌های جدید از طریق مودها فعال شده است.
  • رفع برخی مشکلات و بهبود بخش هایی از Script Studio.

لازم به ذکر است آقای Momot، تاریخ انتشار دقیقی را برای عرضه این به‎روزرسان مشخص نکرده‌اند.

The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‎اسیتش4، اکس‎باکس‎وان و رایانه‎های شخصی در دسترس است. جدیدترین گسترش دهنده این عنوان نیز که با نام heart of stone شناخته می‌شود، چندی پیش منتشر شده و با واکنش بسیار خوب منتقدان و کاربران مواجه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید