شاهد لانچ تریلر نهایی قسمت پایانی Life Is Strange باشید

۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳

تنها یک روز دیگر تا عرضه آخرین قسمت از سری Life Is Strange باقی مانده است. بدون تردید شما هم مثل من برای چنین زمانی، روز شماری می کنید. استودیو سازنده ساعاتی پیش لانچ تریلر نهایی از  قسمت پنجم Life Is Strange منتشر کرده است که در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود و یا به صورت آنلاین از گیمفا مشاهده کنید.

تریلر منتشر شده حاوی اسپویل داستانی قسمت های 1 تا 4 بازی است. این موضوع را هم می توان مثبت و هم می توان منفی دانست؛ مثبت برای آن دسته که هر چهار قسمت را بازی کرده اند اما برخی از نکات مهم بخش داستانی را متوجه نشده اند و منفی هم برای کسانی که تا کنون اقدام به انجام بازی نکرده اند. با این حال ما وظیفه بازیباز دوستانه! خود دانستیم که این موضوع را به اطلاع برسانیم.

قسمت پایانی Life Is Strange فردا 20 اکتبر (برابر با 28 مهر ماه) برای پلتفرم های PC / PS3 / PS4 / Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

توجه: تریلر زیر حاوی اسپویل داستانی قسمت 1 تا 4 بازی Life Is Strange است.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment ساخته شده و ظیفه انتشار آن را کمپانی Square Enix بر عهده گرفته است. بازی Life Is Strange  داستان Max Caulfield را روایت می کند. شخصیتی که پس از ۵ سال به Arcadia Bay بازگشته و قرار است با چالش های مختلفی رو به رو شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید