اسپارتان لاک، مستر چیف را شکست داد!

۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷

رقابت «اسپارتان لاک» (Spartan Locke) و «مستر چیف» (Master Chief) این روزها از بازی Halo 5: Guardians فراتر رفته و به مسابقات «نسکار» (Nascar) هم سرایت کرده است. با ادامه خبر همراه باشید.

همانطوریکه چندی پیش مطلع شدید، «مایکروسافت» (Microsoft) با توجه به نزدیک بودن زمان انتشار Halo 5: Guardians برای تبلیغ هرچه بیشتر این عنوان و همچنین هایپ طرفداران، دو دستگاه از خودروهای مسابقات نسکار را به شکل شخصیت‌های معروف بازی Halo 5: Guardians ،اسپارتان لاک و مستر چیف، نقاشی کرده بود.

مسابقه نسکار دو روز پیش در پیست سرعت ایالت «کانزاس» (Kansas) در حالی آغاز شد که Dale Earnhardt از تیم Jr’s Hendrick Motorsports با شماره 88 نقش مستر چیف را روی خودروی خود داشت و Jamie McMurray از تیم Chip Ganassi Racing با شماره 1 نقش اسپارتان لاک را به خودروی خود می‌دید.

با وجود اینکه در پایان مسابقه هیچ‌کدام از دو خودروی یاد شده برنده مسابقه نبودند؛ اما، خودروی مربوط به اسپارتان لاک توانست بالاتر از خودروی مستر چیف قرار بگیرد. خودروی شماره 1 که نقش اسپارتان لاک را دارا بود در رتبه بیستم و خودروی شماره 88 با طرح مستر چیف در رتبه بیست و یکم قرار گرفت.

در جریان مسابقه به طرز جالبی این دو خودرو رقابت نزدیک و پایاپایی داشتند. البته لازم به ذکر است که در دور 166 مسابقه، Dale Earnhardt به علت مشکلات فنی خودرو مجبور شد دقایقی را به تعمیر خودروی خود بگذراند.

بازی Halo 5: Guardians سه شنبه ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ (۵ آبان) به‌طور انحصاری برای Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید