343i از تفاوت شخصیت‌های چیف و لاک می‌گوید

۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸

لاک یکی از شخصیت‌های قابل بازی در Halo 5: Guardians است. کنسولی با الهام گرفتن از زره او طراحی شده است و از همه مهم‌تر، لاک در حال شکار بزرگ‌ترین قهرمان سری Halo است. اسپارتان لاک قرار است حضور پررنگی در Halo 5: Guardians داشته باشد اما او به راستی چطور شخصیت را دارا خواهد بود؟ در ادامه با ما همراه باشید.

تهیه کنند اجرایی این عنوان، Kiki Wolfkill (که احتمالا باحال‌ترین نام دنیا را دارد!) از تفاوت شخصیت‌های چیف و لاک می‌گوید:

«به چیف نگاه کنید، او از کودکی به خدمت گرفته شده است و پس از آن به یک اسپارتان تبدیل می‌شود. تمامی این اتفاقات خارج از تصمیم جان بوده است و به گونه‌ای به او تحمیل شده است. اما در طرف دیگر ما لاک را داریم که به انتخاب خود چنین زندگی را برگزیده است. این تضادها واقعا قابل توجه است. ONI از آن نوع سازمان‌هایی است که مخفیانه کارهای خود را انجام می‌دهد و در بسیاری از اتفاقاتی که در UNSC و نهایتا کهکشان می‌افتد دخیل است.»

تمام تلاش 343i بر این است تا لاک را شخصیتی نشان ندهد که رگِ‌هایی از جان در آن باشد. هدف استودیو ساخت دو شخصیت مجزا با اهداف و تصمیم‌گیری‌های متفاوت است. چیزی که این دو شخصیت را از هم متفاوت می‌کند، پیش زمینه غنی داستانی آن‌ها خواهد بود که در طول بازی مشاهده می‌کنید.

Halo 5: Guardians در تاریخ 5 آبان به‌صورت انحصاری برای Xbox One عرضه می‌شود.

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید