تصاویر‎ مفهومی جدیدی از بازی Assassins Creed: Syndicate منتشر شد

۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۵

هرچه به زمان انتشار بازی Assassins Creed: Syndicate نزدیک می‌شویم، اخبار بیشتری از بازی منتشر می‌شود. خبر امروز در مورد این بازی مربوط می‌شود به تصاویر‎ مفهومی که از سوی «یوبی سافت»  منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

این هفته اخبار و تریلرهای زیادی در رابطه با بازی Assassins Creed Syndicate منتشر شد. از جمله می‌توان به تریلری اشاره کرد که محیط بازی و وسعت نقشه بازی را به نمایش گداشته بود. حال «یوبی سافت» تصاویری هنری از شخصیت‌های معروف جهان را که قرار است در بازی حضور داشته باشند، منتشر کرده است.

همانطور که می‌دانید این نسخه از سری Assassins Creed در دوران انقلاب صنعتی اروپا جریان دارد. بنابراین دست «یوبی سافت» هم برای انجام کارهایی که در نسخه‌های قبل به دلیل موقعیت زمانی قادر به انجام آن نبود، باز است. از جمله می‌توان به حضور شخصیت‌های مشهوری همچون Karl Marx ،Florence Nightengale و Charles Dickens در بازی اشاره کرد.

به نظر می‌رسد این نسخه از بازی Assassins Creed، با توجه به شرایط مکانی و موقعیت زمانی‌اش با همه نسخه‌ها متفاوت باشد. البته به‌جز سه مورد یاد شده، شخصیت ‌های مشهور دیگری نیز هستند که در روند داستان بازی با آن‌ها برخورد خواهیم کرد. پس بهتر است خودمان را برای تجربه فضای جدیدی از سری Assassins Creed آماده کنیم.

بازی Assassins Creed: Syndicate جمعه 23 اکتبر 2015 (1 آبان) برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همچنین پنج‌شنبه 19 نوامبر 2015 (28 آبان) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید