گیفت کارت
گیفت کارت

Mystery Gensokyo: Tower of Desire برای پلی‌استیشن4 منتشر خواهد شد

۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۹

استودیوی «آکویا استایل» (Aqua Style) درحال آماده سازی عنوان Mystery Gensokyo: Tower of Desire که در ماه جون برای پلی‌استیشن ویتا در کشور ژاپن منتشر شده بود؛ می‌باشد. قرار است تا این بازی در ماه آپریل سال 2016 برای پلی‌استیشن4 می‌باشد. با گیمفا همراه باشید.

نسخه پلی‌استیشن4 بازی Mystery Gensokyo: Tower of Desire با قیمت 4،600 ین و در روز 4 آپریل سال 2016 (مصادف با دوشنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۵) عرضه خواهد شد.

البته کسانی که نسخه پلی‌استیشن ویتای بازی Mystery Gensokyo: Tower of Desire را دارند هم از چشم آکویا استایل دور نمانده‌اند. قرار است تا سه بسته‌الحاقی برای آن منتشر شود. نخستین آن‌ها The Bullet Reporter نام دارد و در روز 27 نوامبر (مصادف با  جمعه، ۶ آذر ۱۳۹۴) سال جاری و با قیمت 700 ین به فروش خواهد رسید. این بسته‌الحاقی داستان Aya Shameimaru و Momiji Inubashiri را بعد از حادثه‌ای که Youkai Mountain رخ داد را به تصویر خواهد کشید.

در بسته‌الحاقی دوم که Versus Miracle Parties نام گرفته است و در روز 26 فوریه (مصادف با جمعه، ۷ اسفند ۱۳۹۴) منتشر خواهد شد؛ شاهد حضور شخصیت‌ها و داستانی جدید خواهیم بود.

در نهایت، آکویا استایل Double Focus: Aya and Momiji’s Bullet Coverage Travelogue را نیز معرفی کرد. این بسته‌الحاقی در کشور ژاپن و روز 24 ماه دسامبر سال 2015 (پنج شنبه، ۳ دی ۱۳۹۴) و با قیمت 2،777 ین به فروش خواهد رسید. در Double Focus: Aya and Momiji’s Bullet Coverage Travelogue شما باید تا Aya Shameimaru و Momiji Inubashiri همراه شده و به آن‌ها در پیدا کردن خانه‌شان یاری برسانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید