باندل Xbox One Elite در ژاپن تأخیر خورد | Xbox One Experience دیگری در راه است

۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴

با توجه به اتفاقات اخیر و مراسمی که در ژاپن برگزار شد، به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا Xbox One را با بازی‌بازان ژاپنی آشتی دهد و آمار فروش کنسول نسل هشتمی خود را در کشور ژاپن بهبود ببخشد. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

امروز و در طی یک کنفرانس خبری، Microsoft Japan اعلام کرد که عرضه باندل Elite کنسول Xbox One در کشور ژاپن با تاخیر مواجه شده است. بنا به‌گفته Microsoft Japan، این باندل، 2 هفته تاخیر خواهد خود. تاریخ عرضه این باندل در ابتدا 6 نوامبر اعلام شده بود اما حال، تاریخ عرضه به 19 نوامبر تغییر یافته است. اما قیمت این باندل دست نخورده باقی مانده است. طبق اعلام Microsoft، قیمت باندل Elite، مبلغ 49,980 ین(پول ژاپن) در نظر گرفته شده که معادل 419 دلار است. محتویات باندل نیز یک کنسول Xbox One با هارد درایو 1 ترابایتی hybrid SSHD و یک کنترلر Elite است.

در طی کنفرانس خبری دوم نیز اعلام شد که مراسم جدید Xbox One experience که با بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل یا backwards compatibility همراه است، در اواخر سال جاری در ژاپن برگزار می‌شود. مشخص نیس که آیا تاریخ عرضه قابلیت backwards compatibility در همه‌جای جهان یکی است یا در کشور ژاپن متفاوت است. همچنین هیچ تاریخ عرضه درست و تایید شده‌ای از عرضه این قابلیت در دست نداریم. شاید مایکروسافت در Xbox One Experience بازی‌بازان را غافلگیر کند و تاریخ عرضه این قابلیت در ژاپن را از همان لحظه اعلام کند. باید منتظر ماند و دید که چه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید