گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: نقدهای Assassin’s Creed Syndicate یک روز قبل از انتشار آن در دسترس قرار می‌گیرند

۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷

مسلما Assassin’s Creed Unity با کم و کاستی‌هایی که داشت کل سری Assassin’s Creed را زیر سوال برد و باعث شد کاربران به این سری بی اعتماد شوند. تنها چیزی که می‌تواند این بی اعتمادی را نسبت به نسخه Syndicate رفع کنند، نقد و بررسی‌ها هستند. اما در نهایت چه زمانی Embargo (ممنوعیت عزل شده توسط سازنده در خصوص انتشار نقد و بررسی ها قبل از انتشار بازی) برداشته می‌شود و نقدهای بازی در دسترس همگان قرار می‌گیرند؟ برای دریافت پاسخ این پرسش در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

با توجه به توییت اخیر یکی از کاربران منابع داخلی توییتر (Shinobi602)، تحریم انتشار نقدهای Assassin’s Creed Syndicate یک روز قبل از انتشار بازی، یعنی در تاریخ 22 اکتبر (پنج شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۴)، برداشته می‌شوند. این کاربر تا حدی از گفته خود مطمئن است که ساعت دقیق برداشته شدن این تحریم‌ها را هم 14:30 ظهر (به وقت تهران) ذکر کرده است.

سال قبل هم تحریم نقد و بررسی‌های Assassin’s Creed Unity تنها چند ساعت قبل از انتشار آن برداشته شد. این سیاست کاملا در جذب مشتری در روز اول تاثیر دارد. بسیاری اعتقاد دارند این کمپانی از ساخته خود مطمئن نیست و به همین دلیل تاریخ انتشار نقد‌ها را همانند Unity دیر اعلام کرده است تا به فروش بازی در روز اول لطمه‌ای وارد نشود.

Assassin’s Creed: Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱ آبان ۱۳۹۴) بر روی Xbox One و PlayStation 4 و در ۱۹ نوامبر (پنج شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۴) برای PC منتشر خواهد شد. Assassin’s Creed: Syndicate در سال ۱۸۶۸ میلادی در کشور انگلستان و در شهر لندن جریان دارد. لندن حال در جاده پیشرفت و تعامل قرار گرفته و یکی از ویژگی های بارز آن انقلاب صنعتی است. به‌مانند همیشه فاصله طبقاتی قشر های مختلف مردم بیشتر خودنمایی می‌کند. بازیکنان در نقش خواهر و برادری دوقلو با نام های Jacob Frye و Evie Frye قرار می گیرند که سعی دارند آزادی را به مردم برگردانند. اما آیا موفق خواهند شد؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید