Yakuza 5 در اواسط نوامبر امسال در غرب منتشر خواهد شد

۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۶

به‌تازگی شرکت Sega در پست جدیدی در وب‌سایت خود اعلام کرده است که بازی Yakuza 5 در اواسط ماه نوامبر سال 2015 برای آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد. البته این تاریخ در صورتی برقرار خواهد بود که همه برنامه‌های شرکت به‌درستی انجام شوند. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مدت زیادی است که طرفداران سری Yakuza  منتظر عرضه Yakuza 5 و دیگر عناوین این سری برای غرب هستند. اکنون به نظر می‌رسد شرکت Sega تصمیم گرفته است که بالاخره انتظار طرفداران را محقق کند. شرکت Sega در سایت رسمی خود در رابطه با این بازی اعلام کرده است که:

متاسفانه این کمی دیرتر از چیزی است که ما در ابتدا می‌خواستیم. همچنین در هنگام محلی سازی بازی، با چند باگ مختلف هم روبه‌رو شدیم. بدون ایجاد مشکلات فنی، فقط چند بخش بازی متن‌های آن از ژاپنی به انگلیسی تغییر نکرده بود. ما مجبور بودیم برای رفع این مشکلات تحقیقات بیش‌تری کنیم. زمان کار بر روی رفع مشکلات بازی از مشکلات ما بیشتر شده بود. می‌توان گفت این کار وقت نسبتاً زیادی را از ما گرفت.

Yakuza 5 در اواسط ماه نوامبر سال 2015 برای کنسول PS3 در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد. این بازی از طریق PlayStation Store در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که Yakuza 5 ابتدا در سال 2012 برای ژاین منتشر شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید