DVDهای نسخه PC عنوان Fallout 4 تمام محتوای بازی را شامل نمی‌شوند!

۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷

ما از قبل اطلاع داریم که نسخه PC عنوان Fallout 4 به فعال‌سازی از طریق Steam نیازمند است؛ اما اکنون خبر رسیده است که حتی در صورت خرید نسخه فیزیکی بازی نیز، نیازمند اقداماتی از طریق Steam هستید! با ما در ادامه خبر همراه باشد.

به گفته آقای Pete Hines؛ معاونت بخش راوبط عمومی و بازاریابی شرکت Bethesda Softworks، دیسک‌های نسخه PC عنوان Fallout 4، همه بازی را در خود جای نداده‌اند و تنها بخشی از محتوای اصلی را شامل می‌شوند. دلیل این کار نیز کاملا واضح است؛ “جلوگیری از تخلف در قوانین کپی‌رایت” که فعال‌سازی و دریافت تأیدیه از سوی Steam بهترین روش ممکن است! ایشان در تویتر خود اینگونه نوشتند:

در صورت تهیه نسخه فیزیکی بازی نیز، هنوز باید حجمی از داده‌ها را از Steam دانلود کنید. دیسک اصلی همه محتوای بازی را دربر ندارد.

در این صورت شما مجبور هستید که بخشی زیادی از حجم خود را به دانلود باقی محتوای بازی اختصاص دهید! اما خبر خوب برای دارندگان کنسول‌ها؛ به‌دلیل این‌که نسخه‌های فیزیکی عناوینی مربوط به کنسول‌های خانگی بر روی دیسک‌های Blu-ray عرضه می‌شوند، مشکلی در تأیدیه ندارند.

Fallout 4 در تاریخ 10 نوامبر 2015 (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PlayStation 4 و رایانه‌های شخصی به صورت ‌همزمان در همه کشورها عرضه خواهد شد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید