تریلر جدیدی از بازی Divinity: Original Sin منتشر شد

24 مهر 1394 - 21:39

کمتر از یک هفته تا انتشار بازی Divinity: Original Sin برای کنسول‌های نسل هشتمی باقیمانده است. به تازگی تریلری جدید از این بازی منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

بازی Divinity: Original Sin تابستان گذشته برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. یک بازی در سبک نقش آفرینی که با دریافت متای 87 نشان داد بازی قابل احترامی است.

امروز تریلر جدیدی از این بازی منتشر شد که نشان می‌دهد چگونه بخش مبارزات در بازی نسبت به نسخه رایانه‌ شخصی، بهینه شده است و همچنین کنترل کارکتر ها نسب به قبل آسان‌تر شده است.

دانلود با کیفیت 720P

دانلود با کیفیت 480P

گیم‌پلی بازی به شما امکان تجربه مبارزاتی تاکتیکی ارائه می‌دهد. به‌طوری که شما با استفاده از قدرت‌های مختلف خود کمتر نیازمند درگیری مستقیم با دشمنان خود هستید. سیستم مبارزه Divinity: Original Sin به شما یک عنوان RPG جدید را پیشنهاد می‌کند که تا به حال در کنسول‌های نسل هشتمی تجربه نکرده‌اید.

همچنین نسخه Enhanced Edition دارای سه درجه سختی مختلف با نام‌های Tactician، Honor و Explorer خواهد بود که هرکدام تجربه جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بازی Divinity: Original Sin Enhanced Edition سه شنبه 27 اکتبر 2015 (5 آبان) برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. نسخه PC بازی که تابستان گذشته منتشر شده بود هم‌اکنون در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید