قابلیت پیش‌خرید Call of Duty: Black Ops 3 بر روی Xbox Store دوباره فعال شد

مهرشاد ابراهیمی
۲۴ مهر ۱۳۹۴ - 12:32

Call of Duty: Black Ops 3 که مدتی قبل به دلایل فنی از روی Xbox Store مایکروسافت حذف شد و قابلیت پیش‌خرید آن غیر فعال شد، از هم‌اکنون دوباره بر روی این فروشگاه‌ برای پیش‌خرید در دسترس قرار گرفته است.

چند هفته قبل صفحه پیش‌فروش بازی Call of Duty: Black Ops 3 به طور مشکوکی از روی Xbox Store حذف شد و بسیاری از کاربران مجبور شدند تا این بازی را به صورت فیزیکی تهیه کنند. این مسئله باعث شد تا آمار پیش‌فروش نسخه فیزیکی بازی در فروشگاه آمازون دوبرابر شود. اما خوشبختانه امروز دوباره این قابلیت فعال شد و سیل عظیمی از کاربران برای پیش‌خرید بازی اقدام کردند.

اما جالب اینجاست که  هنوز در صفحات فروش دیجیتالی بازی عبارت “موجود در فروشگاه محل شما” ذکر شده است و با اینکه می‌توان به راحتی بازی را به طور دیجیتالی پیش‌خرید کرد اما هنوز این عبارت بر روی صفحات پابرجاست. در فروشگاه آمازون هم بر خلاف نسخه‌های PlayStation 3 و PlayStation 4، کد دیجیتالی بازی از روی این فروشگاه حذف شده است.

شایان به ذکر است که Pre-Load بازی بر روی Xbox One هنوز فعال نشده است و انتظار می‌رود تا چند روز آینده این مهم مورد بررسی قرار بگیرد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید