گیفت کارت
گیفت کارت

شاید شما نسخه‌ ناقص The Witcher 3: Hearts of Stone را بر روی Xbox One خود دانلود کرده‌اید!

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶

امروز استودیوی CD Projekt Red  اعلام نمود که در عرضه بسته الحاقی The Witcher 3: Hearts of Stone برای Xbox One اشتباهاتی صورته گرفته است و کسانی که آن را قبل از دیروز خریداری نموده‌اند، نسخه ناقص و ناصحیح Hearts of Stone را دریافت کرده‌اند! با ما در ادامه خبر همراه باشید.

متن بیانیه CD Projekt Red به شرح زیر است:

متأسفانه مطلع شده‌ایم که نسخه‌ای اشتباه و ناقص از گشترش‌دهنده The Witcher 3: Hearts of Stone در اختیار کسانی که بازی را دو روز قبل (قبل از انتشار رسمی) خریداری (پیش خرید) کرده‌اند، قرار گرفته است؛ اما خریداران روز گذشته بسته، نسخه صحیح و بدون مشکل را دریافت نموده‌اند. اگر شما نسخه مشکل‌دار بازی را بر روی Xbox One دانلود کرده‌اید، نگران نباشید! تمام نسخه‌های خراب به صورت خودکار به آخرین Build بازی به‌روزرسانی خواهند شد و هیچ اقدامی از سوی شما لازم نیست.

از تمام بازی‌بازانی که با این مشکل مواجه شده‌اند، پوزش می‌طلبیم!

پس با توجه به گفته‌های CD Projekt Red، کسانی که متوجه وجود مشکلاتی در بسته خود شده‌اند، می‌توانند با آسودگی خیال و بدون هیچ‌گونه اقدامی، نسخه به‌روز شده بازی را به صورت خودکار، دریافت نمایند.

گسترش‌دهنده The Witcher 3: Hearts of Stone که روز گذشته منتشر شد، علاوه‌بر این مشکل، در عرضه نسخه فیزیکی نیز با اختلالاتی مواجه گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید