عنوان Lara Croft: Relic Run حدود 10 میلیون بار دانلود شده است

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۴

امروز کمپانی Square Enix، تهیه کننده و سازنده عنوان Lara Croft: Relic Run از رسیدن تعداد دانلود این عنوان به رقم 10 میلیون خبر داد. همچنین این کمپانی اعلام کرد که به همین مناسبت، قرار است محتوای اضافی را برای بازی منتشر کند. جهت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این محتوای اضافی جدید، به بازی‌بازان این امکان را میدهد که در یک گذرگاه کوهستانی هیجان انگیز به بازی پرداخته و از snowmobile برای نابود کردن “یتی‌ها” و “عنکبوت‌های یخی” استفاده کند. همچنین لارا می تواند از یک mini-gun قدرتمند نیز برای نابودی بقیه دشمنان بازی استفاده کند.
تجهیزات ذکر شده جدا از کاربردهای مخصوصی که دارند، جهت مبارزه با یک هیولای جدید نیز مورد استفاده‌اند. عملکرد این هیولای برفی جدید به این صورت می‌باشد که با پرتاب یخ به سمت مسیر شما آن‌ها را به مانع تبدیل کرده و راه شما را سخت‌تر از قبل خواهد کرد.
در کنار تمامی ویژگی‌های ذکر شده، محتوای جدید شامل یک بخش آموزشی بهبود یافته، نقشه داستانی جدید و بخش داستانی جدید خواهد بود که بایستی در مراحل آن ماموریتهایی را انجام داده و آثار باستانی جدیدی را جهت باز کردن محیط‌های جدید پیدا کنید.
در ادامه شما را به مشاهده تصویر منتشر شده از این محتوای اضافی، دعوت می‌کنیم:

Lara Croft: Relic Run هم اکنون در فروشگاه‌های Google Play و App Store در دسترس می‌باشد.
نسخه Windows Phone این محتوای اضافی نیز به زودی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید