Lowrider ها به GTA Online می‎آیند | ماشین‎های خود را آماده کنید!

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۸

بله! بالاخره چیزی که خیلی‎ها منتظرش بودند پس از شایعه‎ها فراوان اتفاق افتاد؛ Lowriderهای معروف به GTA Online راه پیدا خواهند کرد! قطعا اگر نسخه‎های قبلی سری بازی‎های GTA به خصوص GTA: San Andreas را بازی کرده باشید با این افراد آشنایی دارید. ماشین‎های فوق‎العاده، سیستم هیدرولیک عجیب، موتور تقویت شده و …. . در ادامه با ما همراه باشید.Lowrider ها در GTA Online با مغازه‎هایی تحت عنوان Benny Original Motor Works در شش نقطه از لوس سانتوس حضور پیدا خواهند کرد. شما در این مغازه‎ها (یا به عبارتی دیگر در این گاراژها) قادر به تغییر در ماشین خود یا به اصطلاح تیونیگ آن هستید. از تغییر در سیستم صوتی گرفته تا تغییر در سیستم هیدرولیک ماشین قابل تغییر خواهد بود!

در زیر می‎توانید سخنان Rockstars را در این‎باره مشاهده کنید:

موتور ماشین خود را با فیلتر‎های هوا و کاورهای مختلف زیبا کنید، داخل ماشین خود را با مخمل، چرم و الگوهای مختلف تزئین کنید، رنگ‎ها و طرح‎های مختلف را برای قسمت بیرونی ماشین خود انتخاب کنید و یا قابلیت‎های جدیدی را به ماشین خود اضافه کنید. با هیدرولیک جدید که بر روی ماشین خود نصب کرده‎اید بالا و پایین بروید. پمپ‎های قوی‎تر، پرش بیش‎تر با ماشین خود بپرید و سیستم استریو ماشین خود را با نصب بلندگوهای جدید در پشت ماشین تقویت کنید.

شما قادر خواهید بود قسمت‎های داخلی ماشین خود را با نورهای نئون تزئین کنید و همچنین می‎توانید با خرید چهارمین گاراژ از ماشین‎های خاص خود نگهداری کنید. شما در زیر می‎توانید عکس‎های منتشر شده در این‎باره توسط Rockstars را مشاهده کنید. در این عکس‎ها ما Lamar را می‎بینیم که برای تست کردن ماشین‎ به ماموریت می‎رود:

همه‎ی این‎‏ها به همراه چند اسلحه، مدل‎های مو و لباس‎های جدید در را می‎توانید در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر ۱۳۹۴) برای PS4، Xbox One و رایانه‎های شخصی دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید