گیفت کارت
گیفت کارت

Fallout 4 از قابلیت Remote Play کنسول PS4 بر روی PS Vita پشتیبانی خواهد کرد

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲

امروزه پیشرفت روزافزون کنسول‌ها از یک طرف و پیشرفت تلفن‌های همراه از طرف دیگر، سبب شده است تا ابزارهایی همچون PS Vita و 3DS و سایرین چندان مورد استقبال قرار نگیرند؛ اما، کنسول PS4 با قابلیت Remote Play خود توانسته تا حدودی PS Vita را دوباره نزد بازی‌بازان محبوب نماید. با ادامه خبر همراه باشید.

قابلیت Remote Play کنسول PS4 به شما این امکان را می‌دهد که بازی مورد نظر خود را روی کنسول دستی PS Vita دایورت کرده و هر جایی از خانه که دوست دارید به انجام بازی بپردازید. البته این امکان باید در خود بازی نیز موجود باشد، وگرنه همه بازی‌ها را نمی‌توان به این شکل استفاده کرد.

پس از بازی Destiny که از این قابلیت پشتیبانی می‌کند، حالا Bethesta اظهار داشته است که بازی Fallout 4 هم از Remote Play پشتیبانی خواهد کرد. البته شایان ذکر است که پهنای باند مورد نیاز برای این کار بسیار زیاد است بنابراین شما نمی‌توانید در فواصل دور نسبت به کنسول خود به انجام بازی بپردازید. شاید استفاده از قابلیت برای این خوب باشد که شما بتوانید در هر گوشه از خانه به انجام بازی موردعلاقه خود بپردازید.

ویژگی Remote Play بدون شک یک ویژگی مثبت و کارآمد خواهد بود و دور از انتظار نیست که در آینده نزدیک کمپانی سونی برای گسترش این قابلیت روی کنسول خود برنامه ریزی کند.

Fallout 4 سه شنبه 10 نوامبر 2015 (19 آبان) برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و نیز رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید