Halo 5: Guardians در روز اول ۹ گیگابایت به‌روزرسانی دریافت خواهد کرد

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱

هر چه به انتشار نسخه پنجم Halo نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، تعداد اخبار بازی بیشتر می‌شوند و همین مسئله باعث شده تا عطش طرفداران برای تجربه این عنوان پر مخاطب روز به روز افزایش یابد. همانطور که می‌دانید نسخه فیزیکی بازی زودتر از انتشار رسمی توسط برخی از فروشگاه‌ها لو رفت و بر خلاف مقدار حجمی که در وبسایت Xbox برای بازی درج شده بود (۴۶ گیگابایت)، نسخه فیزیکی بازی فضای مورد نیاز برای نصب بازی را ۶۰ گیگابایت اعلام کرده است! اما واقعا این اختلاف ارقام به چه مسئله‌ای مربوط می‌شود؟

با توجه به گتفگو اخیر یکی از سخنگوهای مایکروسافت با مجله Gameinformer، بازی در روز اول یک به‌روزرسانی برای رفع مشکلات بخش تک نفره و چند نفره دریافت خواهد کرد. در ادامه ذکر شده است که این بهینه‌ساز علاوه بر مشکلات سرور، باعث از بین رفتن باگ‌های مشاهده شده در فرایند تست بازی می‌شود.

در واقع شما برای نصب Halo 5: Guardians باید ۵۵ گیگابایت فضای آزاد در حافظه داخلی Xbox خود داشته باشید. دارندگان نسخه دیجیتالی باید بازی را به طور کامل (۵۵ گیگابایت) دانلود کنند و خریداران نسخه فیزیکی هم باید ۹ گیگابایت به‌روزرسان برای دریافت محتوای نقشه در بخش چند نفره دریافت نمایند.

پس اگر از خریداران نسخه فیزیکی بازی هستید، بهتر است از همین حالا خود را برای دانلود ۹ گیگابایت بهینه‌ساز آماده کنید.

Halo 5: Guardians در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به صورت انحصاری بر روی Xbox One منتشر خواهد شد. Halo 5 با بیش از ۲۰ نقشه مولتی پلیر منتشر خواهد شد و تا ژوئن ۲۰۱۶، پانزده نقشه رایگان دیگر دریافت خواهد کرد. مراحل بخش تک نفره به صورت co-op چهارنفره هم قابل بازی هستند (همان چیزی که در تریلر E3 2015 مشاهده کردید). همچنین در این بخش (داستانی) می‌توانید به همراهان خود دستور انجام کار های متفاوتی را بدهید. هنوز اطلاعات کاملی از بخش داستانی بازی در دسترس نیست اما آنطور که به نظر می‌رسد که در این بخش شما کنترل دو شخصیت The Master Chief و Spartan Locke را به دست خواهید گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید