The Legend of Zelda Twilight Princess HD ممکن است برای Wii U منتشر شود

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵

اخیرا شایعاتی به‌ گوش می‌رسد مبنی بر این‌که بازی The Legend of Zelda: Twilight Princess برای کنسول Wii U منتشر خواهد شد. با توجه به سرنخ‌هایی که موجود است و شناختی که از شرکت Nintendi داریم این اتفاق، دور از انتظار نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که گفته شد زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال عرضه عنوان خاطره انگیز The Legend of Zelda: Twilight Princess برروی Wii U به گوش می‌رسد. شاید بیشترین احتمال عرضه این بازی، برروی کنسول Virtual Wii U باشد اما به‌ هرحال اگر نگاهی به گذشته بیاندازیم و باز‌ی‌های شاهکاری نظیر Super Mario Galaxy که ابتدا برای کنسول Wii و سپس برای Wii U منتشر شدند را به‌یاد بیاوریم، این احتمال اصلا دور از ذهن نیست. احتمال اینکه این بازی یک نسخه بازسازی شده و HD باشد نیز زیاد است. اما از همه این احتمال‌ها که بگذریم، به یک سرنخ واقعی می‌رسیم؛ WiiUBrew صفحه‌ای است که تمام نرم‌افزارها و بازی‌های کنسول Wii U را جمع‌آوری می‌کند. در آخرین به‌روزرسانی این صفحه، نام  The Legend of Zelda: Twilight Princess HD به چشم می‌خورد.

THE LEGEND OF ZELDA Twilight Princess HD با نام عنوان00050000-1019C800  برروی سرور‌های Nintendo ثبت شد.

— Wario64 (@Wario64) October 14, 2015

tpHD

 

به احتمال زیاد شاهد یک معرفی رسمی از سوی نینتندو در آینده‌ای نزدیک خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dr. Freeman گفت:

  نینتندو انحصاری های خاطره انگیز و فراموش نشدنی کم نداره، از ماریوی سیبیل کلفت دوس داشتنی گرفته تا دانکی کونگ شیطون و سری زلدا و قهرمان محبوب و سبز پوشش، لینک. خیلی عالیه که پس از حدود 9 سال که از انتشار نسخه اصلی این شماره برای “وی” میگذره این بار در قالب یک بازسازی دارندگان وی یو هم میتونن تجربه ش کنن. افسانه زلدا چه اون زمانی که من به خاطر دارم و شیگرو میاموتو و بعدها کوجی کوندو کارگردانش بودن و چه جدیدا که آقای آنوما کارگردانیش رو بر عهده گرفتن همیشه یه افسون خاصی درش وجود داشت که از سادگی و بی ادعاییش سرچشمه میگرفت. انگار از همون زمان فامیکام و NES قرار بود تبدیل به یه افسانه واقعی بشه. افسانه زلدا در کنار ماریو جزو هویت و امضای نینتندو محسوب میشه
  ————————–
  داستان این شماره در مورد تلاش های لینک برای جلوگیری از نابودی سرزمین آبا و اجدادیش، هایرول، به دست یک دنیای موازی آلوده و شیطانی به اسم “قلمرو شفق” جریان داره که در این راه از کمک های میدنا هم استفاده میکنه. داستان به اتفاقات صد سال پس از نسخه اُکارینا برمیگرده.

  0
  0
 • nima 1377 گفت:

  به عنوان یه فن سرسخت زلدا میگم که بازی رو تموم کرده میگم کاشکی skyward sword بازسازی میشد. twilight princess یه مقدار شبیه به قبلیا بود و چندان گیمپلیش عوض نشده بود…

  0
  0