به‌روزرسان 1.03 عنوان Until Dawn حدود 10GB حجم دارد

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

با اینکه عرضه بازی Until Dawn با موفقیت نسبی مواجه شد اما از ایراد‌های فنی این عنوان نمی‌توان به‌راحتی گذشت. ایراد‌هایی مثل مشکل در کنترل بازی در بعضی مواقع یا افت فریم در برخی از صحنه‌ها که برای یک بازی انحصاری اصلا اتفاق خوبی نیست. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

پس از منتشر کردن به‌روزرسان 1.02 که برخی از مشکلات بازی نظیر افت فریم را رفع می‌کرد، حال به‌روزرسان شماره 1.03 بازی Until Dawn در آستانه عرضه است اما طبق اعلام استودیوی Supermassive Games، این‌بار با یک به‌روزرسان بزرگ و حجمی طرف خواهیم بود. به‌روزرسان شماره 1.03 عنوان Until Dawn حدود 10.4GB حجم دارد و هنوز فهرست کلی تغییرات آن اعلام نشده است. تنها اطلاعی که از عملکرد این به‌روزرسان داریم، توضیحات آن در صفحه update history کنسول PS4 است که تصویر آن را در زیر مشاهده می‌کنید:

طبق توضیحاتی که ارائه شده، با به‌روزرسان 1.03 عنوان Until Dawn مشکلاتی نظیر مشکل ذخیره سازی در قسمت 9، مشکل در دوربین و کنترل بازی در جهت محور Y، مشکل باز نشدن تروفی‌های Ashley Snaps و The Exorcism of Emily، مشکل در پایداری صفحه انتخاب قسمت‌ها و باگ‌های مخلف را رفع‌ می‌کند.

همانطور که اشاره شد استودیوی Supermassive Games هنوز فهرست جامع و کاملی از این به‌روزرسان حجیم منتشر نکرده‌اند بنابراین، شاید موارد دیگری نیز به توضیحات بالا اضافه شود(با توجه به حجم به‌روزرسان)

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید