Chivalry: Medieval Warfare برای PS4 و Xbox One تایید شد

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰

بدون شک PC بازان عنوان Chivalry: Medieval Warfare را به خوبی به یاد دارند؛ بازی که با ارائه سبکی نوین در بازی های جنگی آنلاین، تنوعی وسیع ایجاد کرد. بازی نام برده شده ابتدا برای PC و سپس در دسامبر سال گذشته برای کنسول های Xbox 360 و PS3 منتشر شد. حال بر طبق آخرین بروزرسانی بردرتبه بندی برزیل،  Chivalry: Medieval Warfare برای کنسول های نسل هشتمی نیز منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

همان طور که گفته شد، بازی خوش ساخت Chivalry: Medieval Warfare توسط سایت رتبه بندی کشور برزیل برای کنسل های PS4 و Xbox One تایید شده است. استودیو سازنده یعنی Torn Banner تا به الان صحبتی در این خصوص نکرده است اما گمان نمی رود که بازیبازان زمان زیادی را برای انجام این بازی منتظر بمانند.

در زیر نیز می توانید تصویر گرفته شده از سایت رتبه بندی برزیلی را مشاهده کنید.

IMG_20151014_112149

 

بازی Chivalry: Medieval Warfare یک بازی رقابتی محسوب می شود و به بازیکنان این فرصت را می دهد که در قرون وسطی به گشت و گذار بپردازند و طعم مبارزات آن دوره را حس کنند. همچنین به بازیکنان اجازه می دهد از انواع سلاح های موجود مانند تبر، شمشیر، خنجر، سپر، تیر کمان، کمان کش و دیگر سلاح موجود را انتخاب کرده و به رقابت و از بین بردن دشمنان بپردازند. لازم به ذکر است هر سلاح در این بازی نقاط قوت و نقاط ضعفی نسبت به دیگر سلاح های موجود دارد همچنین باید یاد آور شد که این بازی بر خلاف ظاهر خود دارای گیم پلی مطلوب می باشد و در بازی ترفند ها و نحوه های مختلفی برای مبارزه وجود دارد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید