Star Wars: Battlefront برروی کنسول‌ها هم از گفتگوی صوتی پشتیبانی نمی‌کند

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۵

پس از پایان مهلت بتای بازی Star Wars: Battlefront، اخبار زیادی در مورد این بازی منتشر شد که در یکی از آن‌ها مطلع شدیم که نسخه PC بازی دارای قابلیت گفتگوی صوتی نخواهد بود؛ اما، اکنون مشخص شد که این قابلیت روی نسخه‌های کنسولی هم وجود ندارد. با ادامه خبر همراه باشید.

همین دیروز بود که متوجه شدیم PC بازان در Star Wars: Battlefront قادر به استفاده از امکان گفتگوی صوتی نخواهند بود. اگرچه این خبر کمی موجب ناراحتی کاربران رایانه‌های شخصی شد؛ اما، شاید PC بازان چندان نگران نبودند؛ زیرا، ابزارهای گوناگونی برای گفتگوی صوتی همچون Skype و Team Speak در اختیار آنان بود.

به تازگی اما، متوجه شدیم که علاوه بر نسخه PC، نسخه‌های مربوط به کنسول‌ها هم فاقد امکان گفتگوی صوتی خواهند بود. در این مورد، برخلاف رایانه‌های شخصی، دیگر برنامه‌های جانبی نظیر Skype و سایر برنامه‌ها وجود ندارد و کار کنسول‌داران را برای گفتگو سخت و دشوار می‌کند.

البته شما هنوز هم می‌توانید اگر که با دوستان خود بازی می‌کنید با بخش Party chat سیستم خود با آنها در ارتباط باشید؛ اما، دیگر نمی‌توانید با افراد دیگری که دوستتان نیستند گفتگو کنید. به ویژه که گاهی این افراد در تیم شما قرار می‌گیرند.

در هرحال قرار نگرفتن امکان گفتگوی صوتی در یک بازی بزرگ همانند Star Wars: Battlefront که طرفداران زیادی را هم به خود جذب کرده است، نمی‌تواند قابل قبول باشد. قطعا نبود امکان گفتگوی صوتی آن هم در یک بازی مولتی‌پلیر، چیزی نیست که به راحتی بتوان از کنارش عبور کرد.

Star Wars: Battlefront سه شنبه ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان) برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید