دانلود بازی ایرانی سوسو موتو برای اندروید

۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹

بازی “سوسو موتو” یک بازی موتورسواری ایرانی با چالش های فوق العاده و گرافیک نسبتا خوب است که به تازگی برای اندروید منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.


 
 
 
 
 
 
این بازی یک گیم مرحله ای است، که مراحل آن در دو سبک طراحی شده است. 1 – سبک زمانی 2 – سبک امتیازی

  • در سبک زمانی شما باید در زمان های تعیین شده برای هر مرحله به خط پایان برسید که برای هر کدام از زمانها کاپی در نظر گرفته شده است مانند ( کاپ طلا – کاپ نقره – کاپ برنز) که بیشتر مراحل آن از این سبک پیروی می کند.
  • سبک امتیازی همانند سبک زمانی است با این تفاوت که شما در زمان محدود (یک دقیقه) باید امتیازهای تعیین شده را برای هر مرحله کسب کنید و براساس امتیاز کسب شده کاپ میگیرید.

 

 

در این بازی شما در هر مرحله (زمانی) با چالش های جدید مواجه می شوید و هر مرحله نسبت به مرحله قبلش دشوارتر می شود و بعد از اتمام رساندن هر مرحله، لول جدید برایتان باز می شود.

مهم ترین چیز در این بازی این است که بتوانید در کمترین زمان از مانع ها و تله هایی که سر راه شماست، عبور کنید و همچنین اینکه در تله های آن به بن بست نخورید که زمان بیشتری از دست بدهید و درآخر سر بتوانید کاپ طلا هر مرحله را بگیرید.

 

 

شما همچنین با عبور کردن از پرچم ها در هر مرحله بعد از باختن نیازی نیست، مرحله را از ابتدا طی کنید و به محل آخرین پرچمی که از آن عبور کردید بر میگردید و حتی شما هنگام حرکت میتوانید با نگاه کردن به مسیر بازی مانع های پیش رو را ببینید.

هر کجا از بازی که به بن بست خوردید (در تله ها) نیازی به ریستارت کردن بازی نیست با کلیک (تاچ) روی موتور سوار به محل آخرین پرچم برخواهید گشت.

 

 

 

——————————————

دانلود بازی

——————————————

 
 
 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید