شبیه‌ساز فوتبال Kick Off بعد از 25 سال به لطف سونی باز می‌گردد!

۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴

بله تیتر خبر را درست خواندید، عنوان کلاسیک استودیو Dino Dini یعنی Kick Off که یک شبیه‌ساز فوتبال می‌باشد، پس از 25 سال غیبت مجددا به میدان نبرد باز می‌گردد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

امروز استودیو Dino Dini اعلام کرد که عنوان Kick Off Revival جدیدترین نسخه از این فرنچایز قدیمی بوده و مراحل ساخت خود را به طور انحصاری برای پلتفرم‌های PS4 و PS Vita و عرضه در سال 2016 میلادی، پشت‌سر می‌گذارد.
طبق گفته‌های استودیو Dino Dini، آقای Shahid Ahmad مدیر محتوای استراتژیک کمپانی سونی، با ارسال کیت توسعه کنسول دستی PS Vita از طرف سونی به استودیو کمک کرده و امکان ساخت این عنوان را فراهم کرده است.
همچنین برای افرادی که با این سری آشنایی دارند باید گفت که بازی تغییرات زیادی داشته و دیگر خبری از گیر کردن توپ میان پاهای بازیکنان و کنترل بسیار کم بر توپ نخواهد بود، به این صورت که بازیکنان توانایی کنترل کامل توپ و مسیر شوت‌ها را خواهند داشت.
همچنین بازی کاملا 3D بوده و یک زاویه دوربین ویژه نیز به آن افزوده خواهد شد. البته زاویه دوربین کلاسیک بازی که در نسخه‌های Kick Off 2 و GOAL! استفاده شده بود نیز در بازی حضور دارند.
اطلاعات بیشتر از این عنوان نیز به زودی منتشر خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید