گزارش مالی کپکام: Resident Evil ،DMC و Dead Rising جدید تا پایان سال مالی ۲۰۱۷

۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳

دقایقی قبل Capcom گزارش مالی خود تا پایان سال مالی ۲۰۱۷ را برای سهام داران این کمپانی در دسترس قرار داد. این گزارش که در قالب یک فایل PDF منتشر شد، حاوی برنامه‌های این شرکت برای سال مالی ۲۰۱۷ است و به شرح کلی عناوین آینده آن‌ها می‌پردازد.

در ابتدا نگاه کلی به تصویر زیر داشته باشید:

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، سری عناوین Resident Evil ،Monster Hunter ،Dead Rising ،Devil May Cry و Street Fighter برای سال مالی ۲۰۱۷ (تا ۳۱ مارس ۲۰۱۶) در نظر گرفته شده‌اند. مسلما از کپکام انتظار داریم که نسخه هفتم توسط این کمپانی عرضه شود و به احتمال بسیار زیاد از Devil May Cry، نسخه پنجمی در حال ساخت است. Dead Rising هم که نتوانست با نسخه سوم موفقیت‌های نسخه‌های قبلی را تکرار کند مطمئنا یک نسخه فرعی را برای ۲۰۱۶ دارد. با توجه به اینکه نسخه دوم این سری برای کنسول PlayStation 3 عرضه شد، پس انتشار نسخه بعدی برای PS4 بعید نیست!

علاوه بر این بازی‌ها این کمپانی سری‌های دیگری را در نظر دارد که از اعلام نام‌ آن‌ها به هر دلیلی خودداری و به استفاده از “Other Series” اکتفا کرده است.

اگر دقت کنید، هیچ نامی از عنوان انحصاری Deep Down ذکر نشده است. حال سوالی که به وجود می‌آید این است که آیا واقعا این بازی در دست ساخت قرار دارد یا توسط این کمپانی کنسل شده است؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید