نسخه کامل Star Wars: Battlefront اسلحه‌های بیشتری خواهد داشت

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲

نسخه بتا بازی Star Wars: Battlefront با استقبال بی‌نظیری از سوی بازی‌بازان مواجه گشت. پس از پایان مهلت نسخه بتا اطلاعات فراوانی در مورد نسخه کامل بازی منتشر شد که جدیدترین آن‌ها مربوط به تعداد اسلحه‌های نسخه کامل بازی است. با ادامه خبر همراه باشید.

پس از انتشار نسخه بتا بازی Star Wars: Battlefront نکاتی مثبت و منفی در مورد بازی اظهار گردید. از جمله انتقاداتی که نسبت به بازی وجود داشت، تعداد بسیار محدود اسلحه‌های موجود در بازی بود. وجود تنها 4 نوع اسلحه برای یک بازی در سبک شوتر اول شخص (FPS) اصلا رضایت بخش نیست. یکی از کاربران توییتر توانسته بود به نوعی DICE را مجاب به افشای این موضوع کند که تعداد اسلحه‌های موجود در بازی فراتر از اسلحه‌های نسخه بتا خواهد بود.

DICE به این صورت به توییتر شخص مذکور پاسخ داده است که:

   نسخه بتا فقط 4 نوع اسلحه داشت. نسخه کامل بازی بسیار فراتر از این خواهد بود.

قطعا اسلحه‌های موجود در این بازی نمی‌تواند مشابه اسلحه‌های سری Battlefield باشد. چون ما این موضوع را از سازندگان شنیده‌ایم که Star Wars: Battlefront یک Battlefield نیست که ظاهرش با پوسته‌ای از Starwars پوشانده شده باشد. این بازی درحال تبدیل شدن به یک عنوان کاملا مستقل است.

از جمله موارد دیگری که در مورد Star Wars: Battlefront فاش شد، تعداد نقشه‌های بازی است. وقتی از سازندگان در مورد وجود نقشه‎های اضافی در یازی پرسیده شد؛ آن‌‌ها اظهار داشتند که بازی فقط دارای چهار نقشه خواهد بود. به عبارتی دیگر هر سیاره‌ای یک نقشه خواهد داشت که از حالت بازی (mode) خاص خود پیروی خواهد کرد.

نسخه کامل بازی Star Wars: Battlefront سه شنبه 17 نوامبر 2015 (26 آبان) برای کنسول های PS4 و Xbox One و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید