گیفت کارت
گیفت کارت

با اولین شبیه‌ساز کنسول WiiU آشنا شوید: Cemu

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۵

اگر شما نیز اخبار را دنبال کرده باشید، قطعا خبر ساخت و توسعه شبیه‌ساز کنسول WiiU به گوشتان خورده است. حال خبر خوش اینکه بالاخره انتظارات به نتیجه رسید و اولین شبیه‌ساز کنسول WiiU، اولین گام خود را برای توسعه به درستی برداشت. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز اولین نسخه از این شبیه‌ساز به طور رسمی منتشر شد و البته باید بگوییم که این شبیه ساز هنوز قادر به اجرای عناوین AAA این کنسول به طور کامل نمی‌باشد. (این امکان به زودی فراهم شده و در حال حاضر عناوینی مانند Zelda Wind Waker HD تا صفحه بارگذاری اولیه پیش می‌روند) با این حال اولین قدم برای شبیه‌سازی کنسول جدید کمپانی Nintendo، با موفقیت برداشته شده است.
با توجه به جزئیات موجود که هم زمان با انتشار شبیه‌ساز منتشر شد، نسخه اولیه قادر به اجرای فایل‌های image کنسول WiiU (که با نام WUD شناخته می‌شوند) بعلاوه فایل‌هایی با فرمت RPX/RPL می‌باشد. نسخه اولیه فقط در ویندوزهای 64 بیتی اجرا شده و به OpenGL 3.3 نیازمند می‌باشد. همچنین هنوز بهینه سازی خاصی صورت نگرفته و بایستی انتظار صفحات بارگذاری طولانی و نرخ فریم محدود را از این شبیه‌ساز داشته باشیم.
در پایان لازم به ذکر است، از امروز به بعد هفته‌ای دوبار بروزرسان جدیدی برای این شبیه‌ساز منتشر خواهد شد و به تدریج قابلیت‌های بیشتری به نسخه اولیه افزوده خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید