به‌روزرسانی جدید Batman: Arkham Knight امکان انتخاب شخصیت در چالش‌های AR را فراهم می‌کند

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸

امروز به‌روزرسانی برای بازی Batman: Arkham Knight منتشر شد که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که در بخش چالش‌های پرطرفدار AR، بتوانند شخصیت مورد نظر خود را به دلخواه انتخاب کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

این به‌روزرسان همچنین مقدار رنگ آبی در بخش چالش‌های AR را کاهش می‌دهد.

بر طبق اطلاعاتی که از شرکت Warner منتشر شده قطعا میزان آشنایی بازی‌بازان با شخصیت بتمن بیشتر است زیرا مدت زمان بیشتری را با او بازی کردند و با سبک مبارزه‌ای او آشنا هستند اما این امکان گزینش شخصیت‌ها، به صورت عمدی اتفاق افتاده، زیرا بازی‌بازان زمان بیشتری با آن‌ها مبارزه می‌کنند و بیشتر با سبک مبارزه و توانایی‌های آن‌ها آشنا می‌شوند تا بتوانند در محتوا‌های الحاقی مختلف، راحت‌تر با این شخصیت‌ها بازی کنند.

7 شخصیت قابل انتخاب وجود دارند که البته بستگی به این دارد که بازی‌بازان چه محتوا‌های الحاقی را تا به حال دریافت کرده‌اند. شخصیت‌های Azreal ،Catwoman ،Nightwing و Robin همیشه در دسترس هستند اما شخصیت‌های Batgirl ،Harley Quinn و Red Hood فقط در صورت داشتن محتوا‌های الحاقی در دسترس هستند.

واضح است که داشتن Season Pass بازی Batman: Arkham Knight باعث می‌شود تا همه شخصیت‌ها در دسترس باشند. نکته قابل توجه این است که برای هر شخصیت، به‌صورت جداگانه Leaderboard طراحی نشده است و طبق گفته‌های Warner، این کار برای آن‌ها امکان پذیر نمی‌باشد. همچنین با این به‌روزرسان، سه ستاره به رده‌بندی Gotham’s Greatest rating بازی‌بازان اضافه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید