تأیید شد: عنوان Uncharted 4 دارای گسترش‌دهنده داستانی خواهد بود | Left Behind الهام‌بخش ناتی‌داگ!

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۱

اگر شما قسمت‌های پیشین فرانچایز Uncharted را تجربه کرده باشید، حتما جای خالی گسترش‌دهنده‌های داستانی را حس کرده‌اید. اما Uncharted 4: A Thief’s End قرار است که قواعد را عوض کند و این عنوان پس از انتشار، برای اولین بار در تاریخ سری محتوای اضافه دربافت خواهد کرد. با ما در ادمه خبر همراه باشید.

هنگامی که آقای Arne Meyer (از افراد سرشناس استودیو) در جشنواره GameStop در حال جواب دادن به سؤالات خبرنگاران و طرفداران بودند، وجود DLC برای عنوان Uncharted 4: A Thief’s End را تأیید کردند و سپس ادامه دادند که آن‌ها از گسترش‌دهنده موفق The Last Of Us: Left Behind الهامات فراوانی گرفته‌اند:

ساخت Left Behind برای ما تجربه موفقی بود که بسیار خوب نیز به اتمام رسید. ما افکارمان را بر روی هم گذاشتیم و به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم یک محتوای عالی را برای Uncharted 4 نیز، سر هم کنیم!

گسترش‌دهنده Left Behind که پیش‌درآمدی بر داستان اصلی عنوان ستایش شده The Last Of Us محسوب می‌شود به اتفاقات احساسی قبل ازملاقات Ellie و Joel می‌پردازد. همچنین در این بسته الحاقی، دوست صمیمی Ellie ؛یعنی شخصیت Riley که در طول داستان بازی نیز به اسم او اشاره شد، معرفی می‌شود.

همانطور که اطلاع دارید، Uncharted 4: A Thief’s End راویتگر واپسین ماجراجویی Nathan Drake می‌باشد. از همین‌اکنون که وجود DLC برای بازی تأیید گردیده، گمانه‌زنی‌ها و پرسش‌ها نیز در رابطه با آن شروع شده‌اند. ناتی‌داگ محتوای اضافی این عنوان را در چه برهه‌ای از داستان اصلی قرار خواهد داد؟ آیا گسترش‌دهنده بازی به وقایع قبل از داستان اصلی خواهد پرداخت یا در آن شاهد اتفاقات بعد از ماجرای Nathan Drake خواهیم بود؟ آیا داستان بسته الحاقی پیرامون شخصیت اصلی خواهد چرخید یا این‌بار در نقش Sully و Elana به کند و کاو خواهیم پرداخت؟ با شناختی که از تیم ناتی‌داگ داریم، آن‌ها به این سؤالات به غافل‌گیر کننده‌ترین، تعجب برانگیزترین و بهترین صورت ممکن پاسخ خواهند داد!

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End، انحصاری کنسول PlayStation 4، در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ میلادی (۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۴) به صورت همزمان در همه‌ کشورهای جهان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید